Ελληνικά Νησιά Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• BELVITA Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ηταν όλα εξαιρετικά! Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!»

• HOTEL MOHITERO Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η Ειρήνη στην υποδοχή του ξενοδοχείου είναι υπέροχη!!!»

• Akti Corali Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία όμορφη και το προσωπικό πολύ ευγενικό!»

• Palmariva Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολυ ευγενικό προσωπικο.»

• Argo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καταπληκτική τοποθεσία στη Σκάλα πάνω στο δρόμο για Μεγαλοχώρι. Όλα δίπλα με τα πόδια. Πολύ εξυπηρετικός ,φιλόξενος ο ιδιοκτήτης και πρόθυμος να μας βοηθήσει . Να αναφέρω ότι έχει κ μηχανή nespresso με κάψουλες , γαλατάκια, ζαχαρη τσάι Στο μπάνιο μέχρι κ οδοντόκρεμα κ οδοντόβουρτσα για τον καθένα μας είχε. Σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε.»

• Belvedere Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η υποδοχη απο τον ιδιοκτητη,η καθαριοτητα»

• Arck Suites Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η διαμονή μας ήταν εξαιρετική. Η όψη του καταλύματος ανταποκρίνεται στις φωτογραφίες , οι άνθρωποί του ευχάριστοι, ευγενεστατοι και υπόδειγμα επαγγελματιών. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική, απίστευτα κοντά στην Οία, απόσταση ιδανική για μια όμορφη βόλτα με τα ποδια, κοντά στην στάση λεωφορείου, σε μια πολύ φιλήσυχη γειτονιά, με ωραία θέα. Όλα αυτά συνέβαλαν στο να μείνει η εμπειρία μας αξέχαστη και μοναδικά ευχάριστη. Θεωρώ πως η σχέση ποιότητας - τιμης αλλά και τοποθεσίας του καταλύματος το κάνουν είναι το ιδανικότερο μέρος και το προτεινω ανεπιφύλακτα!»

• Amaronda Resort & Spa Eretria Βαθμολογία σχολίων: 10

«Οι παροχές, τα δωμάτια, η πισίνα, η παραλία και το beach bar, το προσωπικό, η οργάνωση.»

• Blue Sea Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Τοποθεσία και δωμάτιο»

• Potamaki Beach Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετική τοποθεσία Η πισίνα στο ξενοδοχείο πεντακάθαρη και το προσωπικό πολύ ευγενικό»