2. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
  3. Comentarii despre hoteluri în Slovenia
Goriska and Karst Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Safir Hotel Casino Scor din comentarii: 10

„Totul minunat, un excelent hotel.”

• Sabotin, Hotel & Restaurant Scor din comentarii: 10

„Mâncarea bună nu au multe feluri au mai mult pizza noi am mâncat carne la gratar și cartofi care au fost fff buni și un fel de supa mie personal mi-a plăcut doamna de la recepție foarte de treabă mulțumesc că ma ajutat cu problema care am avut-o”

• Camping Pivka Jama Postojna Scor din comentarii: 10

„Super Kamping . Sincer am ramas socati de frumusetea locului.”

• ECO Hotel Center Scor din comentarii: 10

„Parcare in fata hotelului. Aproape de centrul vechi al orasului. La pestera ajungi cu masina in 8-9 minute. Se poate merge si pe jos, 20 minute de mers lejer. Mic dejun ok. Camera ok.”

• Boutique Hotel Grahor Scor din comentarii: 10

„Curatenie exemplara, personal amabil, mic dejun foarte bun! Am stat in corpul nou de cladire unde am gasit camere spatioase, paturi si saltele confortabile, baie moderna si frumos amenajata. Personalul alcatuit din oameni foarte harnici si seviabili! Parcare gratuita in curtea hotelului.”

• ECO Hotel Center Scor din comentarii: 10

„Micul dejun foarte variat, curățenie, toate facilitățile.”

• ECO Hotel Center Scor din comentarii: 9

„Camerele duble de la etajul I sunt renovate (arata foarte bine), bai curate, personal amabil. Parcare gratuita. Lift. Spatii interioare generoase. Amplasare foarte buna (plimbare pana la Pestera), zona linistita (sectia de politie e la 50m). Mic dejun diversificat, foarte bun. Cladirea e monument, nu arata extraordinar la exterior dar la interior e foarte ingrijita.”

• Postojna Cave Hotel Jama Scor din comentarii: 6

„locatia”

• Camping Pivka Jama Postojna Scor din comentarii: 10

„A fost minunat.Vreau sa revin si sa stau mai mult.Zona minunata pentru cicloturism.”

Cele mai bune 20 hoteluri din Goriska and Karst