2. SI - komentarji o hotelih
  3. Gorenjska - komentarji o počitniških nastanitvah
Gorenjska Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “odmaknjeno od vsakdanje gneče”

• “Zame in moje potrebe je bilo popolno.”

• PR`FIK Apartments Ocena: 10

“Zelo prijazno osebje. Priporočam vsem, ki obožujete naravo.”

• “Apartma nam je bil zelo všeč. Moram pohvaliti da je bilo zelo čisto. Postelje so res udobne, smo se dobro naspali. Apartma je zelo svetel in prijeten za bivanje. Gostitelji so zelo prijazni in prijetni, vedno na voljo če kaj potrebuješ. Zagotovo se še vrnemo!”

• Lodge Pia Ocena: 10

“Prenovljena in izredno lepo urejena hiška z vso potrebno opremo, parkiriščem in zelo prijaznimi lastniki. Marina je bila zelo odzivna in je s prijaznostjo pri urejanju rezervacije, tudi po izteku bivanja, presegla moja pričakovanja. V Lodge Pia bi se še z veseljem vrnila.”

• “Boljše lokacije na Pokljuki skorajda ni, mir, petje ptic, spokojnost... Tudi sama hiška je čudovita, lepo opremljena in kljub svoji majhnosti premišljeno opremljena.”

• “Super apartma! Majhen, a udoben. Moderno opremljen. Pred apartmajem so stoli, kjer lahko malo posedis in uživaš v razgledu.”

• “Čisto vse.”

• Apartment Cesar Ocena: 10

“Všečno. Lep apartma, lepo opremljen, čisto, prijazna lastnika, super izhodišče za različne aktivnosti.”

• Vitranc Apartments Ocena: 10

“Odlična lokacija za dopust in uživanje. Mir, tišina, lepi pogled na gore, prijazno okolje...veliko parkirišče, apartma se nahaja v samem centru mesta, igrala v bližini za otroke, lepe sprehajalne poti...”