2. Словения отзиви за хотели
  3. Gorenjska отзиви за ваканционни имоти
Gorenjska Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Bled Apartments Оценка от отзивите: 10

„Чудесно място, малко студио, оборудвано с всичко необходимо за приятен престой. На 5-10 минути пеша от езерото, в близост до супермаркети и ресторанти.“

• Apartment Harmony Bled Оценка от отзивите: 7

„Разположен на удобно място ,много подходящо за голями семейства.много ни хареса“

• Vaznik Farm House Apartments Оценка от отзивите: 10

„Всичко!“

• Aparthotel Gaja Оценка от отзивите: 10

„Прекрасен хотел на централно място с млади и усмихнати хора, с много богата и вкусна закуска, извънредно чисто, обзаведено с вкус, лесна комуникация и безплатен паркинг. Горещо препоръчвам!“

• Apartment Lana Оценка от отзивите: 9

„Апартамента е на 150 метра от лифтовете и на същото разстояние от супермаркет и заведения за хранене. Мястото е тихо и има частен паркинг.“

• Apartmaji Grilc Оценка от отзивите: 10

„Всичко ни хареса. Посрещнаха ни много топло, районът е тих и спокоен. Природата невероятна. Апартаментът имаше абсолютно всичко. Ще се върнем с удоволствие! Целувки от нас Мойца♥️“

• Vila Rajska ptica Оценка от отзивите: 10

„Всичко“

• Apartments Luxury AD Оценка от отзивите: 10

„Всичко е ново и чисто, много добре поддържано.“

• Apartma Dana-Brinjtesa Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно, в Словения бяхме като в приказка. Невероятно чисто, отлично разположение, приветлива домакиня. Друг път отново ще отседнем там.“

• Lake Bled Holiday Home Оценка от отзивите: 9

„Къщата е с напълно обзаведена кухня, дневна и кът за хранене. Наблизо има малък, но добре зареден магазин за хранителни стоки. На пешеходно разстояние от Блед.“

30-те най-добри ваканционни имота в Gorenjska

въз основа на 105 162 отзива за ваканционни имоти на Booking.com