2. Szlovénia hotelértékelések
  3. Felső-Krajna fogadó- és panzióértékelések
Felső-Krajna Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Pr'Gavedarjo Eco Heritage B&B Értékelési pontszám: 5

„A foglaláskor láttam a képeken, hogy a műemlék épületben sajátos módon oldották meg a vizesblokkokat. Erre kifejezetten kíváncsi voltam, mert egy hasonló ingatlan felújításában gondolkozom. Nagy pozitívum, hogy személyesen megtapasztalhattam ezt a fürdő, WC megoldást, mert biztosan tudom, hogy ilyen marhaságot nem szabad csinálni, mint amit itt elkövettek. Az elhúzható üvegajtók minden zajt és szagot akadálytalanul átengednek a szobába. Szóval ennek a tudásnak a megszerzése nekem nagyon előnyös volt, ennyi az összes "pozitívum" amit el lehet mondani.”

• Pension TTT Értékelési pontszám: 9

„Kedves segítőkész volt a személyzet.”

• Garden Apartments Maria Értékelési pontszám: 10

„Nagyon jó elhelyezkedés, 30 perc gyalog a tó, 20 perc séta a Vintgar-szurdok. Kocsival 5 perc. Gyönyörű kilátás, nyugodt, kellemes környezet, parkolási lehetőség. 6-an vettünk ki egy 3 hálószobás apartmant, ami tágas, kényelmes, tiszta és felszerelt volt. A szállásadók nagyon kedvesek.”

• Apartments and Rooms Tavcar Értékelési pontszám: 10

„A szálláshoz külön büféreggelit vettünk. Meglepett bennünket, hogy a szállásadó a lakásba hozta a reggelit, nem étteremben szolgálták fel. A reggeli bőséges volt, bár nekünk hiányzott a zöldség (paprika, paradicsom, stb.). A szállásadó rendkívül készséges volt , kérésre beszerezte a gluténmentes, laktózmentes élelmiszert. Érdemes lett volna a rendelés folyamán a "request box"-ba beírni ezeket, más tegyen így. Illetve érdemes jelezni egy konkrét reggeli választékot, mert a szállásadó azt fogja felszolgálni. A szállás környezete csöndes, nyugodt volt, jól aludtunk éjjel. A főúthoz közel helyezkedett el, kocsival gyorsan elértük az úti céljainkat. A Vintgar szurdokhoz GPS cím: Vintgar Central Parking és ott helyben tudtunk jegyet venni. Igaz, mi májusban voltunk, lehet, hogy szezonban előre érdemes foglalni. Hatalmas élmény volt a Bohinj tónál levő Cable Car, a hegyi lift. A várból gyönyörű látvány nyílik a tóra, érdemes a kiállításokat is megtekinteni.”

• Apartments Mrak Értékelési pontszám: 10

„Jól felszerelt, kényelmes, modern , csendes.”

• Penzion Kovac Értékelési pontszám: 9

„A vendég várás, segítőkészség! Minden szuper volt.”

• Bed & Breakfast Hisa Resje Értékelési pontszám: 10

„Kiválónak találtuk: finom és bőséges. Meseszép végre csend és nyugalom vet körül minket.”

• Penzion Berc Értékelési pontszám: 10

„Elképesztően gyönyörű a szállás minden egyes részlete. A fürdő, a hálószoba és az erkély is kifogásolhatatlan volt. A reggelinél hatalmas kínálatból lehetet válogatni (gluténmentes és laktózmentes is!) és mindenki megtalálta a neki szimpatikus ételeket. A Bledi-tó mindössze 10 perc gyaloglásra volt egy keskeny kis úton keresztül. A személyzet segítőkész és végtelenül kedves volt. A panzió területén több épület is megtalálható, amik a virágokkal, a zöld fűvel és a faberakással olyanok voltak mint kis tündér-házak.”

• Apartments & Rooms Preseren Értékelési pontszám: 9

„A reggelit kint a teraszon tálalták, ami nagyon hangulatossá tette az étkezést. A környéken szuper jó séta útvonalak vannak, kellemes hely. 5 perc sétára van bolt és étterem is.”

• B&B Pletna a Double Lake-View Room Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jó helyen van. és közvetlenül mellette van egy étterem is, ahol a reggeli és a főétkezés megoldható.”

Felső-Krajna 30 legjobb panziója

81 507 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán