2. Словенія: відгуки про готелі
  3. Gorenjska: відгуки про готелі
Gorenjska Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• PRIVILLAGE Stare - B&B Оцінка за відгуками: 10

“Дудже чисто в номері, все дуже якісний ремонт. Сніданок зачарував своїм стилем і турботою: готель був майже пустий, але на нас чекали і все було підігріте.“

• Hotel Špik Оцінка за відгуками: 8

“Все чудово. Навіть на день від’їзду ми могли користуватися басейном до кінця дня.“

• Hotel Bohinj Оцінка за відгуками: 10

“надзвичайно приємний готель, новенький, затишний, екологічний... в номері був набір гантель та коврик для занять! сніданок смачний, а розташування - ідеально для дослідження бохіні“

• Hotel Creina Оцінка за відгуками: 8

“недорогий готель, в центрі міста. Дуже зручна, велика, безкоштовна парковка. нормальний сніданок буфет, з класичним набором страв.“

• Hotel Bohinj Оцінка за відгуками: 9

“Стильний, красивий, новий готель. Все продумано для комфортного перебування. Просторий номер, зручне ліжко. Все нове і чисте. Персонал уважний і допомагає в усіх питаннях. Продуманий відпочинок для дітей: є ігрова кімната і кінозал. Прекрасна нова і комфортна спа зона. Сніданки різноманітні і дуже смачні. В номерах є балкони і тераси. З вікна красивий вид на гори. Паркінг біля готелю безкоштовний. Обовʼязково повернемось в новому лижному сезоні.“

• Ribno Alpine Hotel Оцінка за відгуками: 9

“Дуже затишний номер, теплий, красивий. Приємний персонал. Смачний сніданок.“

• Hotel Vila Bojana Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування по відношенню до автостанції та озера. Номер розкішний, призначений для невеликої сім'ї, зручна двоспальна кровать, додаткове ліжко. Шикарний душ. Дуже чисто і тепло. Гарна звукоізоляція. Бар і багато додаткових послуг для любителів. Завтрак континентальний традиційний добрий. Ресепшн гарною англійською. Є туристичні карти та схеми Бледа. Поруч багато ресторанів, кафе .“

• Hotel House Rozka Оцінка за відгуками: 10

“Надзвичайно близько до підйомнику. Смачні сніданки та вечері. Затишний ресторан готелю та комфортна сауна. Дуже вдячна за теплий прийом! Я рекомендую цей готель для відвідування кожному, хто хоче відпочити душею та тілом. Впевнена, що кожен відвідувач буде задоволений обслуговуванням та загальною атмосферою в готелі“

• Hotel Alpina Оцінка за відгуками: 10

“Місце розташування. Взагалі все сподобалось“

• Boutique hotel ZBILJE Оцінка за відгуками: 10

“Гарний, оновлений готель, все чисто і акуратно. Поряд дуже гарне озеро з неймовірною кількістю лебедів та диких качок. Фантастично!!!“

30 найкращих готелів в регіоні Gorenjska