2. Turčija - komentarji o hotelih
  3. Turčija - komentarji o hotelih
Goreme Historical National Park Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Rustic Caves Hotel Ocena: 10

“Bili so zelo prijazni, ustrežljivi in gostoljubni. Vedno na voljo. 😊 Soba je bila zelo lepa in čista. Lokacija top👍 Priporočam 👍👍”

• “Nastanitev v jami je bila zelo lepo urejena, bilo je zelo toplo, kljub temu da smo bili v zimskem času. Gostitelji so nas lepo sprejeli. Pohvalila bi še okusen zajtrk, ustrežljivo osebje ter lepo zajtrkovalnico z razgledom na ulico.”

• “Zelo prijazno osebje, krasen vrt in bazen, krasna terasa”

• “Zelo lepa in velika soba. Tudi v najhujši vročini soba prijetno ohlajena brez klime. V sobi je dokaj prostoren hladilnik. Lastnik lahko uredi rezervacije za vse aktivnosti (štirikolesniki, balon…)”

• “Vse nama je bilo zelo všeč. Sobe so zelo lepe, prostorne, cudovita kopalnica s kadjo in tušem, 100% jamske :) zelo prijetna izkušnja, priporočam.”

• “Soba je bila udobna okusno opremljena in čista. Zelo pester in dober zajtrk. Hotel je zelo blizu centra mesta, kjer je večina restavracij in trgovin. S terase je lep razgled na znamenitosti mesta. Zelo lepo.”

• “Zelo lep hotel, lepe in čiste sobe in osebje zelo prijazno.. Je na odlični lokaciji, ker so vsi ogledi dokaj blizu.. Zelo lep razgled iz terase. Odlična namestitev.”

• “Kapadokija ima svoje čari. Še posebaj če se udobno biva v hotelu. Prijazno osebje, posebaj gospodična Emine nam je veliko pomagala in svetovala. Res priporočamo za pristno doživetje Kapadokije.”

• “Soba je bila prostorna, zajtrk okusen. Osebje je zelo prijazno. Naljboj nama je bila všeč terasa.”

Najboljših 30 hotelov - Goreme Historical National Park

na podlagi 107.576 mnenj gostov na Booking.com