2. ES - komentarji o hotelih
  3. Galicija - komentarji o počitniških nastanitvah
Galicija Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• Camiño Portugues Ocena: 10

“Lokacija,oprema sobe. Ob poti camino..v objektu restavracija,poleg trgovina z osnovnimi živili”

• “Prijazni gostitelji, vedno na uslugo, veliko stanovanje z razgledom, dobro opremljeno za družino. Priporočamo”

• “Všeč nam je bila lokacija, ki je blizu vseh znamenitosti . Okoli je veliko restavracij, trgovinic, malih trgov. Čudoviti sta obe plaži in dolga sprehajalna pot ob obali.”

• “Z bratom sva se v nastanitvi odlično imela, apartma je lično urejen in optemljen. Tudi komunikacija je bila na nivoju. Priporočam!!!!”

• “Lokacija,ob poti camino portuguese,v bližini lokalov in pralnice. Izjemno prijazen sprejem in razlaga znamenitosti.”

• HyP - Mo´s House Ocena: 10

“Všeč so nam bile sobe in velikost stanovanja. Kot večji družini je to zelo pomembno. Gostitelj je bil zelo prijazen in nam je pripravil odlično dobrodošlico.”

• “prijazen sprejem. v app vse kar rabiš. na razpolago ogrevan, pokrit bazen-čist. vse pohvale”

• SAMIL PLAYA SUR Ocena: 9

“Apartma, lokacija v bliži i plaže”

• “V centru,poleg postaja za bus na letališče. Uslužni,omogočili so nama zajtrk ob 7h. Funkcionalno tudi za daljše bivanje. Z radiatorjev,ki nama je prišel prav glede na padec temperature.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Galicija

na podlagi 327.996 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com