2. Dánsko hodnocení hotelů
  3. Dánsko hodnocení hotelů
Funen Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Milling Hotel Park Průměrné hodnocení: 9

„Příjemné ubytování, dobrá snídaně. Možnost zahrát si kulečník nebo půjčit společenské hry.“

• Fyrtårn Tommerup Hostel Průměrné hodnocení: 7

„Sportovní vybavení včetně bazenu.“

• Comwell H C Andersen Dolce by Wyndham Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je součástí starého města a vše je dochozí pěšky. Skvělé snídaně.“

• Storebælt Sinatur Hotel & Konference Průměrné hodnocení: 10

„+++“

• Kragsbjerggaard Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování v domě z 19. století“

• Fjelsted Skov Hotel & Konference Průměrné hodnocení: 8

„V hotelu jsme spali jen jednu noc, měli jsme dva pokoje v různých budovách. Náš pokoj byl prostorný, čistý. Hotel samotný a jeho poloha v přírodě, zahrada a agroturistika mě nadchly, umím si představit zůstat tady na více dní. Klid, pohoda, procházky se psem, určitě by se po okolí našly trasy na kolo. Bohužel děti měly pokoj zřejmě v kuřácké části(?), stěžovaly si také na nesnesitelný zápach z odpadu z koupelny (což se mi zdá v Dánsku docela časté, nebo jsme špatně vybírali ubytování?). Snídaně neměla chybu, velký výběr, opět krásné prostředí.“

• Cabinn Odense Průměrné hodnocení: 8

„Hotel je situovaný v centru města. Perfektní přístupnost všude. Hotel se nachází u hlavního nádraží a u dalších zastávek MHD. Pokoje byly čisté. Personál milý. Dokoupili jsme si za 99 DKK snídaně, ty byly také velmi chutné a nabízely široký výběr klasických snídaňových pokrmů.“

• Milling Hotel Windsor Průměrné hodnocení: 5

„Lokalita“

• Sulkendrup Mølle Průměrné hodnocení: 10

„Moc příjemný pobyt ve všech směrech. Úžasně milá a ve všech ohledech nápomocná a příjemná paní domácí. Moc dobré snídaně jsou v bývalém mlýně, se stále funkční vodní turbínou. Ubytování v čistých a prostorných mezonetech, v přilehlé budově. Perfektní zázemí pro cyklisty a pěší turisty. V bezprostřední blízkosti pravěkých staveb. Klidně půjčí zadarmo lodičku na malou projížďku po rybníku.“

• Camp Hverringe Průměrné hodnocení: 9

„Pěkné, vybavené chatky, hřiště pro děti a aktivity.“

Funen – 30 nejlepších hotelů