2. Srbija: recenzije hotela
Nacionalni park Fruška gora Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Premier Aqua - Adults Only Prosječna ocjena: 6

„Spoljni bazen”

• Etno Apartment Vrdnik Prosječna ocjena: 10

„Svidelo nam se prvenstveno mir, lokacija,u mirnom delu a opet blizu centra”

• Hotel Premier Aqua - Adults Only Prosječna ocjena: 10

„Sve je super”

• Etno Naselje Vrdnička kula Prosječna ocjena: 10

„Prvo osoblje je jako ljubazno , sobe su uredne i čiste... Šok mi je što je mini hladnjak bio napunjen sokovima i vodom i to smo mogli koristiti gratis u niti jednom hotelu to nisam doživila ...svaka čast djeca oduševljena.... Bazeni su extra, teta koja animira djecu jako ljubazna i simpatična.... Hrana za doručak raznolika i bogato jako... Sigurno ćemo opet doći ... Čuvani parking .... I stvarno mi super jer smo u sobi imali puno jastuka ....”

• „Ima puno sadržaja, ambijent je mnogo lep, osoblje je ljubazno, voda u bazenima je topla, sobe su prelepe, kreveti su preudobni, okolo hotela je priroda i mir za oči i dušu, stvarno je stvoreno za pravi odmor i uzivanje”

• Fruške Residences Prosječna ocjena: 10

„Sve je apsolutno izvrsno. Osoblje ljubazno.”

• „Iznenađenje povodom godišnjice braka, kao i celokupan ugođaj je bio fenomenalan.”

• Domaćinstvo Bakić Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo savrseno. Domacini su preljubazni i ucinili su sve da se osecamo kao kod svoje kuce, a smestaj je bio perfektan. Sve je bilo uredno i cisto. Posebne pohvale za dorucak, koji nikako ne smete propustiti. Ispred kuce je prostrano dvoriste, kao i veranda u cijem hladu bukvalno mozete da provedete savrsen dan sa preukusnom hranom, domacom kafom i domacom rakijom :) Sledeci put cemo definitivno ostati duze. Veliki pozdrav za predivne domacine Bakic.”

• „Sve odlično. Odmor za dušu i tijelo.”

• Rajski vrt Prosječna ocjena: 10

„Fatasticno mesto za odmor. Prelepo dvoriste koje je sigurno najlepse koje smo skoro posetili. Ljubazni domacini, sve je bilo po dogovoru. Ako vam je potrebno da se odmorite, napunite baterije ovo je pravo mesto.”

5 najboljih hotela u regiji 'Nacionalni park Fruška gora'

na temelju 6.377 recenzija hotela na Booking.com-u