2. AVT - komentarji o hotelih
  3. AVT - komentarji o hotelih
Vzhodna Tirolska Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• Tillga Glück Ocena: 10

“Idealna lokacija za alpsko in turno smučanje.”

• Ködnitzhof Ocena: 10

“Zelo čisto, prijazno osebje, nevsiljivi. Hrana zelo dobra.”

• “Zajtrk odličen, lokacija 700 metrov od kabinske žičnice. Z vsem smo bili zelo zadovoljni.”

• “super sprostitev ob koncu dneva v bazenu in savni”

• Hotel Goldried Ocena: 10

“Veliki in prostorni app., bazen, savna”

• “Osebje, soba, postrežba, sauna v ceni, odličen zajtrk, polno izbire alkoholnih pijač- priporočam Prinz 👌 Priporočam za 1-2dni odlična lokacija in cen ,če primerjaš draga letovišča blizu.”

• “Prostoren in luksuzen apartma. Popolnoma opremljena kuhinja s sodobnimi aparati. Lokacija blizu smučišča, restavracij in trgovin. Kompleks vključuje tudi savno.”

• Hotel Gesser Ocena: 10

“Hotel Gesser v nekaj besedah: prijazno osebje, miren izredno čist hotel z zelo dobro kulinariko. Celotno osebje je ves čas diskretno na voljo gostu, prepletata se tako domačnost kot profesionalnost. Hotelska kuhinja postreže z dovolj širokim naborom samopostreznega zajtrka, večerja pa je dejansko lahko tudi pika na i vsakega dneva. Zanimiva je tudi kombinacija solatnegga bara za vecerjo in nato postrežba predjedi, glavne jedi in slaščice, vse z res izbranimi okusi. Vecerja se z lahkoto potegne tudi v pol drugo uro. Zelo dobro je urejena tudi hramba in sušenje smucarske opreme ter uporaba savne, ki je brezplacna. Vsekakor destinacija kamor se bova še vračala. Tomaž & Lea”

• “Odlična lokacija.Prijazni lastniki in celotno osebje.Odlična hrana.”

• “Vse lokacija,sobe,hrana”

Najboljših 30 hotelov - Vzhodna Tirolska