2. Бельгія: відгуки про готелі
  3. East-Flanders: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
East-Flanders Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Quartier Leonard Оцінка за відгуками: 9

“Місце розташування та привітний господар Цікавий дизайн кімнат“

• B&B Latemberg Оцінка за відгуками: 10

“Все було прекрасно. Хазяйка зустріла нас особисто, все показала. Сніданок подавала також хазяйка Марина. Все супер, рекомендую!“

• B&B Finis terrae Оцінка за відгуками: 10

“Власниця готелю надзвичайно приємна та уважна. Номера і атмосфера в готелі чудова..Кухня , камін і сауна з контрастним басейном та келих вина для дружини і пиво для мене зробило наш відпочинок неперевершеним.Дизайн номерів супер . За автеничність 10 з 10. Рекомендую !! Неперевершено. Неодмінно повернемося“

• B&B Finis terrae Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний невеличкий готель з чудовим інтер’єром і домашньою атмосферою.Приємний,доброзичливий і турботливий персонал.Чудовий великий номер,в якому було все необхідне для комфортного перебування.Затишний хол з каміном-це щось неймовірне!Відчували себе як вдома.Баня і хамам варті окремої уваги,рекомендуємо відвідати.Сніданок був дуже смачний!Нам все сподобалося!Дякуємо!“

• B&B Maison Lize Оцінка за відгуками: 10

“Це був самий найкращий відпочинок. Власниця обіймала нас турботою вже після бронювання і на протязі всього прибування там. Кімнати мали всі зручності, постіль дуже комфортна, гарний ремонт і надзвичайна чистота. Сніданки неймовірні, практично всі продукти з ферми, все смачне, чудова подача і особиста турбота власниці! Житло знаходиться в 14км від центру Гента, вас оточує гарна природа і шикарний, доглянутий сад. Є дитячий майданчик, чудовий газон і квіти. Також тут є чудова, невеличка сауна і ми були щасливі відпочити в ній.“

• Charming rooms in green area Оцінка за відгуками: 5

“помешкання знаходиться за містом, є паркування перед помешканням, навколо досить тихо. господар зустріла, передала ключі. в кімнаті є двоспальне ліжко, столик, кілька стільців, вночі увімкнули опалення.“

• Vakantielogies Faja lobi Оцінка за відгуками: 7

“Місце розташування. Персонал.“

• The Hamptons Boutique B&B Оцінка за відгуками: 10

“ідеальний бутік-готель, з неймовірною атмосферою і чудовим власником, це той випадок, коли про місто згадуєш у контексті готеля) дуже рекомендуємо! сніданок був поданий як для лордів😁“

• Burgstraat 8 Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірний трьохрівневий номер з загальною вітальнею та двома спальнями в історичному фламандському будинку 16 століття неподалік середньовічного замку! Так, одна спальня розташована на горищі, так, сходи дуже вузькі та скрипучі, так, немає сучасного ремонту, але враження від автентичного середовища неймовірні. Дуже романтично та зі смаком.“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні East-Flanders

на основі 53 576 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com