2. Indonésie hodnocení hotelů
  3. Indonésie hodnocení hotelů
Denpasar Municipality Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Prime Plaza Hotel Sanur – Bali Průměrné hodnocení: 10

„Hotel na jedničku, všude čisto, personál velice vstřícný. Výborné bufetové snídaně.“

• Sanur Lodge Průměrné hodnocení: 9

„24/7 recepce“

• Bumi Ayu Bungalow Sanur Průměrné hodnocení: 9

„Pěkný bazén , milý personál , restaurace“

• Sanur House Průměrné hodnocení: 10

„Skvela poloha. Pohodlne postele. Na pokoji pitna voda v barelu. Krasny bazen“

• Prama Sanur Beach Bali Průměrné hodnocení: 8

„Perfektní poloha, velmi vstřícný personál i přes problémy vyhověl a ještě nám zlepšil zážitek. Je to sice starý hotel, ale díky své poloze a vybavení (ač staršímu/ale za tu cenu naprosto skvělému) se hodí perfektně pro rodinu s malými dětmi.“

• THE 1O1 Bali Oasis Sanur Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj čistý, prostorný, dobře vybavený (trezor, fén, konvice, lednička), měli jsme vchod z terasy přímo do bazénu a nesmírně jsme si terasu a výhled na bazén užili. Personál byl milý, vstřícný. Jídlo v místní restauraci velmi chutné, na snídani byl velký výběr. Na pláži byli lehátka se slunečníky, patřící k hotelu.“

• Akana Boutique Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní. Hetel nás mile překvapil. Vše bylo čisté, pěkně a upravené. Personál byl neskutečné milý a ochotný. Překvapil nás i široký výběr snídaní, které byly opravdu chutné. Velmi jsme ocenili i soukromá lehátka na pláži, což jsme opravdu nečekali!“

• Sri Phala Resort & Villa Průměrné hodnocení: 10

„Nádherné prostředí“

• Andaz Bali - a Concept by Hyatt Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfektní“

• Abian Harmony Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Na pokoj nás pustili dříve. Osvěžující bazén. Pokojová služba uklidila každý den pokoj.“

Denpasar Municipality – 30 nejlepších hotelů