2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Csongrád
Csongrád Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Mosoly Szallashely Scor din comentarii: 9

„Locatia excelenta pentru ceea ce imi doream. Ne-am inteles cu gazda partial in engleza, chiar daca se specifica ca nu vorbeste engleza.”

• Maya Panzio Scor din comentarii: 9

„Amplasament,cameră”

• Palma Vendégház Scor din comentarii: 10

„Curățenie impecabilă, personal foarte amabil, locație extraordinară aflata pe o strada foarte liniștită.”

• R.Gold Apartman Scor din comentarii: 7

„Amabilitate personal”

• Klaudia Vendégház Scor din comentarii: 10

„Curățenie, intimitate, liniște, loc sigur pentru mașini, bucătărie și chicinete dotate cu tot ce este nevoie.”

• Boróka Vendégház Scor din comentarii: 10

„Totul a fost la superlativ. Mai mult decat ne asteptam. Raport calitate pret foarte bun. Vom reveni cu placere.”

• Kata Panzió Scor din comentarii: 10

„Raport preț / calitate foarte bun, gazde deosebit de amabile, parcare privată în curte interioară monitorizată video, zonă liniștită și sigură la 400 metri de centru, mic dejun cu produse variate și delicioase.”

• Aquapark Design Rooms Scor din comentarii: 3

„Locația”

• Szent István Wellness Panzió Scor din comentarii: 9

„exista parcare amenajata in curte care este monitorizata video, zona este linistita si destul de aproape de strandul Hagymatikum. camera a fost curata si dotata cu tot ce ai nevoie. Am primit gratuit patut de dormit si cadita pentru baie la bebe. Micul dejun este diversificat si cu produse de calitate.”

• Megyeház Apartman Scor din comentarii: 10

„bine”