2. Ουγγαρία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Csongrád κριτικές B&B και πανδοχείων
Csongrád Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Vén Diófa De Lux Panzió Βαθμολογία σχολίων: 7

«Η κοπέλα στην υποδοχή ήταν πολύ ευγενική και μας βοήθησε να διευθετήσουμε κάποια προσωπικά θέματα με τον καλύτερο τρόπο. Ήταν μια ευχάριστη βοήθεια. Τα παιδιά μας μπόρεσαν να παίξουν λίγο στην εσωτερική αυλή και να εκτονωθούν. Στο δωμάτιο υπήρχαν μικρά κεράσματα, κάτι που ήταν ευχάριστη έκπληξη.»

• Csanabella House Βαθμολογία σχολίων: 9

«Όλα ήταν πολύ καθαρά!! Ιδιωτικό πάρκινγκ , φιλικοί άνθρωποι και ήσυχο μέρος !!»

• Klaudia Vendégház Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό, τακτοποιημένο δωματίο! Εξαιρετικός ο ιδιοκτήτης! Μπορείς να έχεις καφέ, τσάι στο δωμάτιο και πλήρης κουζίνα, κοινόχρηστη για να κάνεις πρωινό.Αυτό που στεναχωρεί είναι η έλλειψη ηχομόνωσης! Ο κήπος υπέροχος! Το χωριό πανέμορφο!»

• Forró Fogadó & Bauer Bistro Βαθμολογία σχολίων: 8

«Μετά από τεράστια ταλαιπωρία στα σύνορα (8 ώρες καθυστέρηση) φτάσαμε στο κατάλυμα στις 03:45 τη νύχτα. Παρόλο που αναφέρεται ρητά ότι η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή μέχρι τις 21:00, τελικά υπήρχε υπάλληλος που μας άνοιξε και καταφέραμε να ξεκουραστούμε. Ευγενέστατο το προσωπικό, ωραίος ο μπουφές του πρωινού και η τοποθεσία ήσυχη και όμορφη. Την επόμενη φορά θα μείνουμε περισσότερες μέρες να το απολαύσουμε.»

• Tó- Party Panoráma Panzió & Wellness Βαθμολογία σχολίων: 9

«Υπέροχος χώρος, πολύ φιλικό προσωπικό! Κατόπιν συνεννόησης, μας δόθηκε εσωτερικός χώρος για parking και διπλό κρεβάτι, το συστήνω ανεπιφύλακτα!»

• Vén Diófa De Lux Panzió Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα Υπέροχα.»

• Csanabella House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τοποθεσία, καθαριότητα, ασφαλής θέση πάρκινγκ, παροχές, τιμή»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Csongrád

βάσει 19.949 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com