2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Csongrád - hodnotenia hotelov
Csongrád Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Mozart Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Hotel sa nachádza cce 5 -7 min. od centra, v pokojnej jednosmernej ulici s množstvom podnikov zameraných na stravovanie, prípadne barov. Je vzdialený cca 4-5 min od najbližšej zastávky električky č.2 a prímestskej “vlako-električky“ č.1 smerujúcej do blízkeho Hódmezővásárhely. Najbližšia zastávka trolejbusov pri moste “ Belvárosi híd“ je vzdialená tak isto cca 4-5 min chôdzou od hotela. Železničná stanica Szeged je vzdialená cca 4-5 zastávok električkou č.2. Obsluha recepcie (či už denná alebo nočná) je nadmieru príjemná a nápomocná v každom smere. Hotel má výťah. Naša izba 201 na poschodí bola orientovaná do tichého dvora. Nebola extra veľká, zato však nadmieru útulná s veľkým balkónom. V kúpeľni sme po wellness relaxe ocenili funkčný sušič. Všetko bolo čisté a funkčné. Zvlášť by sme vyzdvihli nadmieru pohodlnú posteľ. Skutočne sme sa dobre a pohodlne vyspali. Raňajky sa podávajú vo vstupnej hale od 7:00 do 10:00. Napriek skutočnosti že priestor s jedla je skutočne malý, v ponuke nechýba nič zásadné vrátane “teplého“ bufetu. Netreba očakávať širokú ponuku 5 STARS hotela ale nenašli sme nič zásadné čo by v ponuke (4 druhy šunky, vajcia, zelenina, párky, praženica, sladké / slané čerstvé pečivo, ovocie a mnoho iného ) chýbalo. Tak isto 2 druhy vynikajúcich džúsov z automatu a cca 6 druhov kávy + čokoláda. Za nás raňajky super.“

• RIVA Boutique Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Vsetko nove aciste. Mila recepcna.“

• Hotel Gerardus Priemerné hodnotenie: 10

„Krasny dizajn hotela pohodlne izby skvely personal prisli sme o 12 .00 a nebol ziadny problem hned nas ubytovat.“

• Grand Hotel Glorius Makó Priemerné hodnotenie: 10

„Hotelový personál bol ústretový, nápomocný vždy k službám. Prostredie hotela bolo esteticky zriadené, čisté. Bezprostrednú blízkosť kúpeľov Hagymatikum sme vítali. Jedlo chutné, výber jedál dostatočný, každodenná ponuka šampanského pri raňajkach nezvyčajná, ale prekvapivo príjemná. Páčila sa nám aj možnosť parkovania. Okolie hotela bolo tiché.“

• Bástya Hotel Priemerné hodnotenie: 10

„Najlepší pomer ceny a kvality v meste. Výborná poloha len pár krokov od termálnych kúpeľov Hagymatikum. Milý personál. Ubytovanie čisté, izby dobre vybavené, raňajky skvelé.“

• Hotel Orchidea Priemerné hodnotenie: 7

„Raňajky na požiadanie pripravované čerstvé, z jedálneho lístka, dobrá káva.“

• RIVA Szeged Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha, veľkosť izby, vybavenie, cistota, kuchynka“

• Safari Hotel Priemerné hodnotenie: 7

„Personal bol velmi mili“

• Novotel Szeged Priemerné hodnotenie: 10

„Ranajky boli skvelé,kamaratke chybalo v ponuke viac sladkeho,kolace a tak,ale ja som bola spojná.Napriek tomu ze mam alergiu na laktozu,dalo sa vybrat.“

• Science Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Pohodlie, lokalita😊“