2. Olaszország hotelértékelések
  3. Olaszország hotelértékelések
South Veneto Coast Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Petit Palais Értékelési pontszám: 7

„Már nem először választjuk ezt a szállást mindig mindennel nagyon elégedettek vagyunk. Tiszta, és modern a reggeli finom. A személyzet is nagyon kedves.”

• Hotel Clodia Értékelési pontszám: 7

„Jó elhelyezkedés. Az oda érkezésunkor egy barátságos úr fogadott minket.”

• Hotel & Residence Venezia 2000 Értékelési pontszám: 8

„Kedves, szolgálatkész személyzet. Nagyon jó elhelyezkedés, közel a "Fő" utcához, a vaporetto állomáshoz. A reggeli finom, bőséges, a szoba tiszta volt. Hasznos volt a kis konyhasarok is. Közel volt a tengerpart és a szabadstrand is.”

• Hotel Le Tegnue Értékelési pontszám: 8

„Nagyon kedves és segítőkész személyzet, saját medence, a tenger közelsége”

• B&B Hotel Chioggia Airone Értékelési pontszám: 10

„A hotel és szolgáltatási olyanok voltak, mint amilyen a leírásban szerepelt. Mindennel elégedettek voltunk. A szobánk tiszta és kényelmes volt, ráláttunk a tengerpartra. A reggeli a szokásos olasz reggeli volt, bacon- rántotta, müzlik, felvágottak, sajtok, gyümölcsök stb... A személyzet kedves volt és segítőkész. Parkolni lehet a hotelnél is, korlátozott számban, de nekünk sikerült pont a hotel előtt a nyilvános utcai helyen letenni az autót, igaz fizetős 1 nap /6EUR, de nekünk tökéletesen megfelelt.”

• Hotel Belvedere Értékelési pontszám: 10

„Jó helyen van, közel mindenhez, remek reggeli.”

• Hotel Ragno D'Oro Értékelési pontszám: 10

„Központi helyen van, a Hotel mögötti kis utcában (Viale Trieste) ingyenes a parkolás!!! Ahol fehér felfestés van, az ingyenes, ahol kék az fizetős. Tiszta szép szoba, megfelelő választék volt reggeliből.”

• Sunny Beach Mobile Homes Rosapineta Értékelési pontszám: 10

„Minden szuper Volt!! Tiszta, kényelmes,közel a parthoz!”

• Hotel Touring Értékelési pontszám: 10

„Közel a strand, bolt, nagyon kedves a személyzet.”

• Hotel Riviera Venezia Lido Értékelési pontszám: 10

„Jó az elhelyezkedése, minden nagyon szép, sok szép virág, kedves a személyzet. Ajánlom mindenkinek.”

South Veneto Coast 30 legjobb hotele

58 915 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán