2. Mehika - komentarji o hotelih
  3. Mehika - komentarji o hotelih
Costa Maya Preverjeni komentarji resničnih gostov o hotelih

• “Zajtr bi lahko bil malo obilnejši. Sadje bi lahko ponudili zraven. Sama soba je bila ok le mreža za komarje rabi malo popravkov, kopalnica rabi novo napeljavo. Težavo sva imela z samim wc-jem. Uživala sva na izletu s katamaranom. Dany najin skiper je bil super. Hvala Dany. Nepozabno doživetje. Priporočam vsem.”

• Agam Hotel Ocena: 9

“Lokacija, dober zajtrk,lep ambient na dvorišču hotela”

• “Zunanjost in dvorišče hotela, prijeten skupni prostor, zjutraj postrežejo zajtrk in kavo. Lokacija hotela je super, če prideš zvečer, saj je blizu avtobusne postaje, drugače pa je 10-15 min hoje do centra.”

• “Lokacija.”

• Hotel Balché Ocena: 9

“Zvečer je mir, saj v neposredni bližini ni lokalov, je pa v bližini nekaj zajtrkovalnic. Do centra okoli 15 minut hoje oz. 2 minuti z avtom. Postelje velike, največje na našem potovanju z otrokom, s katerim si delimo posteljo, in udobne. Prosili smo za dodatno rjuho za ponoči in jo dobili. Klima dobra, tiha. V sklopu hotela je mini kuhinja, kjer si lahko skuhaš zajtrk ali kavo (aparat z vročo vodo) Dekleta na recepciji so zelo ustrežljiva, pomagale so nam, da smo rezervirali izlet po lagunah s preverjenim ponudnikom.”

Najboljših 30 hotelov - Costa Maya

na podlagi 66.140 mnenj gostov na Booking.com