2. Recenzije hotela u državi GRE
  3. Recenzije hotela u državi GRE
Krf Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Arion Hotel Ocena gostiju: 10

„Odličan hotel na savršenoj lokaciji. Ima svoj parking što je nama bilo jako bitno. Mi smo imali i doručak uključen u cenu koji je bio na bazi švedskog stola, standardnog menija. Definitivna preporuka.”

• Potamaki Beach Hotel Ocena gostiju: 7

„Poglef na more.”

• „Odlične sobe, plaža, osoblje.”

• Hotel Kaiser Bridge Ocena gostiju: 8

„Hotel je blizu predivnog sela Benices. Od grada Krfa je udaljen 9 km, ali ispred hotela staje autobus i dovozi vas do centra grada. Dorucak je raynovrsan. Osoblje je veoma ljubazno. Cistoca je na zavidnom nivou. Mi smo imali sobu sa pogledom na more, terasu i veoma smo zadovoljni. Hotel je za preporuku i odnos cene i kvaliteta je odlican.”

• Paradise Hotel Corfu Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlično. Preporuka.”

• Elea Beach Hotel Ocena gostiju: 8

„Lep hotel pored mora, sa lepo uređenim enterijerom, kao i eksterijerom sa ležaljkama i tri bazena. Ima svoju plažicu sa ležaljkama koje su besplatne za goste hotela. Doručak je po tipu švedskog stola, sa solidnom ponudom, rekla bih za svačiji ukus, ali je svakoga dana isti, te za nekoga ko duže boravi može biti jednolično. Veliki parking ispred i sa bočne strane hotela. Čišćenje sobe je svakodnevno i zamena peškira. Prelep pogled na more, ukoliko ste izabrali takvu jedinicu naravno😊”

• Saint Nicholas Hotel Ocena gostiju: 10

„Divno mesto...Raj..Prekrasno imanje.Sve čisto,udobno,hrana odlična.Vraticemo se opet! Bazen lep.”

• Hotel Rossis Ocena gostiju: 9

„Dorucak Odlican ,mogao bi biti raznovrsniji. Lokacija odlicna”

• Divani Corfu Palace Ocena gostiju: 8

„Doručak je bio sjajan, zaista dobar izbor kvalitetne hrane. Osoblje je bilo vrlo ljubazno. Lokacija hotela je dobra, zanimljivo je to što je soba imala pogled na aerodromsku pistu. U ovom periodu godine avionski saobraćaj je relativno redak, ali u špicu sezone blizina aerodroma možda neće svakom prijati. Održavanje soba je odlično, sređivanje posteljine i čisti peškiri svakodnevno, i pored toga što su Uskršnji praznici bili u toku. U neposrednoj blizini hotela je autobuska stanica, a do centra grada možete i taksijem. Prosečna cena vožnje do centra Krfa je 12 evra. Uskršnji praznici na Krfu su nešto što svakako treba doživeti i nešto što se ne zaboravlja! Preporuka!”

• Iliada Beach Hotel Ocena gostiju: 10

„Vrlo ljubazno osoblje, lepo mesto, super dorucak, cisto.”

30 najboljih hotela u regiji Krf

na osnovu 110 337 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu