2. Srbsko hodnocení hotelů
  3. City of Belgrade hodnocení hotelů
City of Belgrade Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• NIK Průměrné hodnocení: 9

„Velice pěkný prostorný byt s podkrovní ložnicí Krásná koupelna s pračkou vybavená kuchyň perfektní dostupnost k obchodům perfektní dostupnost na zastávku k autobusu který nás bez problémů dovezl na akci kvůli které jsme v ubytování byli líbil se nám styl podkrovního bytu“

• Hotel Zeder Garni Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj byly 2 spojené pokoje dohromady. Výborná snídaně pomocí bufetu s obrovským výběrem jídla (např. čerstvé pomazánky). Bezplatné parkování, plný minibar na pokoji. Možnost ubytování se psem.“

• Vila Kruna Průměrné hodnocení: 10

„Perfektni komunikace“

• Hotel Rex Průměrné hodnocení: 9

„Milý a ochotný personál. Dobrá snídaně Velká a pohodlná postel Lednice na pokoji Letištní taxi zařízeno hotelem za dobrou cenu“

• Hotel Centar No.1 Průměrné hodnocení: 9

„Poloha v naprostém centru města. V hotelu bylo uklizeno a čisto. Široké a pohodlné postele. Pokoj byl dostatečně velký s velkým množstvím skladovacích prostor. Kvalitní Wi-Fi připojení. Výborné snídaně.“

• Belgrade Inn Garni Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Poloha blízko centra, k dispozici malá posilovna, sauna, velmi milý personal“

• Xenon Hotel & SPA Průměrné hodnocení: 10

„hotel krásný a velice vkusně vybavený, okolí velmi freventované“

• Hotel Majestic Průměrné hodnocení: 8

„Líbila se mi poloha hotelu v centru města. Dále jsem uvítal ochotný personál a skvělá byla atmosféra na ulicích.“

• Crystal Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně i ubytování vynikající, velmi nápomocný a ochotný personál. Umístění hotelu vzhledem k dostupnosti všech památek a centra města vynikající. Lokalita klidná. Dostupnost letiště pomocí MHD (Shuttle A1) v dochozí vzdálenosti.“

• Hotel Hedonic Průměrné hodnocení: 9

„Supr pro přespání na cestě do Řecka. Poloha hotelu, žádné hledání, snídaně, check in, velmi pohodlná postel.“

City of Belgrade – 30 nejlepších hotelů