2. Франція: відгуки про готелі
  3. Центр-Долина Луари: відгуки про помешкання для відпустки
Центр-Долина Луари Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Gogaille - Fernand Rabier - accès autonome Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування, комфортабельні номери — чисті, світлі, просторі. Гарні сніданки“

• Le gite du Canal Оцінка за відгуками: 9

“Розташування.“

• Nemea Appart Hotel Quai Victor Tours Centre Оцінка за відгуками: 8

“Чистота, добрий сніданок, розташування, наявність балкону та супер жалюзі, які дуже щільно зачиняються вікна.“

• A Bigeo Оцінка за відгуками: 7

“Все було добре! Чудові господарі, зразу відповідають на питання. Написали всю інформацію про розміщення, повідомили код скриньки, де лежали ключі. Чисто, тепло і затишно! Чудова повноцінна кухня, чудовий санвузол. Є пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильова піч, духовка. Господарі завжди готові були допомогти, але не нав'язували свою присутність. Нам дуже сподобалось!!!😊“

• Studio proche Orleans centre Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірно затишне помешкання. Є все необхідне.“

• Nid douillet, 5 min à pied du château d'Amboise Оцінка за відгуками: 10

“Перед приїздом отримали дуже докладний опис місця, де нам були залишені ключі. Надіслали ї схему, де нам забронювали паркування. Чисто, просторо. Чудове розташування.“

• Chambre Jungle - Tout confort Saint Marceau Оцінка за відгуками: 10

“Гарні апартаменти чудове розташування ❤️“

• Appart’City Confort Tours Оцінка за відгуками: 9

“Мені сподобалося в номері , що є все необхідне: плита, партамойка для посуди, витяжка, холодильник , кухонна і столова посуда, стіл, телевізор, прекрасне ліжко, гарний душ, туалет, велика кімната з коридором. Місце прекрасне, можна насолодитися покупками і смачними стравами, які знаходяться 300 м від готелю. Я дуже задоволена цим готелем, рекомендую.“

• City Résidence Tours Оцінка за відгуками: 10

“Гарний і просторий номер, є все необхідне, поруч з вокзалом, легко дістатися до різних міст та визначних пам'яток. Сподобався інтер'єр.“

• Tosca - Appartement - Parking gratuit Оцінка за відгуками: 10

“Ми провели тільки одну ніч в цій квартирі, але хотілося залишитися на довше. В квартирі є весь посуд для приготування їжі. Чай, кава, сіль - ці дрібниці створюють комфорт. Посудомийна машина економить ваш час. Зручні ліжка, Wi-Fi. Машину можна поставити біля будинку. Швидка комунікація з господарями.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Центр-Долина Луари

на основі 171 817 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com