2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
Transdanubia Centrală Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Danubius Hotel Marina Scor din comentarii: 5

„3⭐️....1a pt locatie , aproape de centru aproape de parc aproape de peninsula Tihany , pe malul lacului ... 1a ⭐️ pt mancare , buna , meniu european ... 1a ⭐️ pt patul confortabil si pt vederea de pe fereastra.”

• Hotel Adalbert Szent György Ház Scor din comentarii: 10

„Am fost foarte mulțumită, personal amabil, locație excelenta, s- au oferit condiții bune. Recomand!”

• „Ne-am cazat aici doar o noapte deoarece am tranzitat Ungaria pentru a ajunge in Veneția. Hotelul este excepțional, micul dejun a fost atât de variat si gustos ca nici in Monte Carlo la 5 stele nu am mâncat atât de bine. Recomand din tot sufletul.”

• Hotel Árpád Scor din comentarii: 6

„Amabilitatea receptionerului”

• The Houses of History - anno 1830 Scor din comentarii: 8

„Cazarea a fost ok, oersonalul amabil”

• Hotel Club Tihany Scor din comentarii: 9

„Locatia, serviciile, personalul”

• Jade Hotel-Ezüsthíd Hotel Scor din comentarii: 10

„Ne a plăcut totul.”

• Hotel Bellevue Esztergom Scor din comentarii: 6

„Amplasarea hotelului buna,arhitectura frumoasă, mic dejun bun,bazine de inot si therme frumoase.Au in interior si un bazin cu curenti repezi de apa.Parcarea mare,gratuita.Personalul de la restaurant,bazin si receptie( data de 05 mai ziua) serviabil si amabil.”

• Cardoner Hotel és Konferenciaközpont Scor din comentarii: 10

„O locație de vis! Personal foarte amabil, mic dejun și cină bogate și gustoase. Camere mari foarte curate.”

• Szent Gellért Hotel Scor din comentarii: 8

„Mancarea a fost buna”