2. Сербія: відгуки про готелі
  3. Central Serbia: відгуки про помешкання для відпустки
Central Serbia Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Retro apartment Оцінка за відгуками: 10

“Зручні ліжка, розташування в центрі Zemuna. Власник - хороша, доброзичлива людина.👌🤝🤘“

• Seosko turisticko domacinstvo Radivojevic Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Дуже гарне місце з чудовими краєвидами і смачною сербською кухнею Господарі дуже приємні та гостинні Дуже вдячні за теплу зустріч , все сподобалось Якщо будемо в Сербії, обовʼязково повернемось саме сюди Рекомендацію друзям теж дамо Дякуємо 🇺🇦 Вітання з України, а саме з сонячної Одеси🌞😉“

• APARTMAN studio DADO Оцінка за відгуками: 10

“Невеличкі затишні апартаменти, але цілком достатньо для перебування 2-х осіб. Дуже чисто та є все необхідне для комфортного проживання. Неймовірно привітний господар, зустрів нас уночі, допоміг із паркуванням автомобіля, побажав гарного відпочинку. Локація -також прекрасна. Якщо ще будемо в Ужице, то зупинимось тільки тут“

• A1 - Airport Belgrade Apartment Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово,чисто, вай фай,парковка.“

• City center apartment 3 Оцінка за відгуками: 10

“чудовий привітний господар, всі зручності.“

• 2BR Airport Accommodation W Free Private Parking Оцінка за відгуками: 1

“Цей урод не взяв жодного разу слухавку. Ми приїхали а там навіть стучати нікуди. Ми так туди й не потрапили. Ітог я з 3 дітьми після 1200 км вимушен був шукати їнше житло“

• V & V Studio Apartments 2 Оцінка за відгуками: 10

“1. Все було чудово. 2. Добре розташування з паркінгом, неподалік Лідл. 3. Чисті комфортні апартаменти. 4. Зручні ліжка. 5. Гарна чиста і простора квартира з усіма необхідними зручностями 6. Прекрасне співвідношення ціни та якості. 7. Кухня добре обладнана, містить багато приладдя, кава, спеції. 8. Прекрасний душ, гарне дзеркало з ЛЕД підсвіткою.“

• Apartmani Hub Оцінка за відгуками: 9

“Недорогий варіант з усім необхідним“

• Apartmani "MARIJA" Golubac Оцінка за відгуками: 8

“Чудове місце, все чисто і гарно,“

• Sunset Оцінка за відгуками: 10

“Найкраще місце серед усіх, в яких були в Сербії.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Central Serbia

на основі 533 448 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com