2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Kanárske ostrovy - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Kanárske ostrovy Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• „Tichá lokalita, veľký apartman, 2 kúpeľne, umývačka a pracka.“

• EL ZAFIRO Priemerné hodnotenie: 10

„Nádherné miesto s úžasnou atmosférou, určite si pobyt zopakujeme ❤️“

• Holidays in My Playa Chica Priemerné hodnotenie: 9

„Lokalita blízko pláže, byt dobre vybavený všetkým, čo treba k pobytu i na varenie, dokonca aj gél na pranie. Ubytovateľ je veľmi milý, mohli sme si nechať batožinu pred check-inom.“

• Servatur JB - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Bol som 5ty krát na Gran Canarii z toho 4tý v Puerto Rico a apartmán nam vyhovoval maximálne - nádherné výhľady, areál parádny, riadili nám každý deň, nemám čo vytknúť, odporúčam“

• „Všetko bolo skvele. Ubytovanie jak zadarmo a všetko krásne, nové a čisté. Personál veľmi milý.“

• Villa Del Duque with private pool Priemerné hodnotenie: 4

„Ubytovanie bolo pekne a čisté v dobrej lokalite“

• Apartamentos Borinquen Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola top, všade blízko. Na apartmáne sme boli len ráno a večer čiže bol postačujúci, cítili sme sa tam dobre, vybavenie bolo ok. :)“

• Un descanso 2-2 Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita ďalej od centra a pláží, ale blízko zastávky autobusov na všetky smery. V kuchyni všetko potrebné na varenie.“

• Dream Nivaria Priemerné hodnotenie: 8

„Cisto, ticho, dobry vyhlad“

• Apartamentos RF Bambi Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektna poloha, cca 3 minutky od promenady, ktora bola plna restik a obchodov, 3 min Lago Martianez, plne vybaveny apartman so vsetkym, obrovska terasa plus balkon, velke parkovisko asi 15 min peso, vzdy volne miesta, puerto de la cruz a tento apartman mozem len odporucit, super poloha na objavovanie severnej casti ostrova, cistota super“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Kanárske ostrovy

podľa 1 258 879 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com