2. ΗΠΑ κριτικές ξενοδοχείων
  3. Καλιφόρνια κριτικές B&B και πανδοχείων
Καλιφόρνια Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• J Patrick Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλά οργανωμένο κατάλυμα. Μεγάλο, άνετο και πεντακάθαρο το δωμάτιο. Το πρωινό στο καλάθι, μια ωραία έκπληξη. Η φύση και η τοποθεσία αξιοσημείωτα. Τη νύχτα που φτάσαμε μας υποδέχτηκαν μια οικογένεια ελαφιών και ένα ρακούν! Μαγικό! Άριστες οδηγίες και επικοινωνία με τη διαχείριση του ξενοδοχείου.»

• Cornell Hotel de France Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία είναι πολύ καλή. Ακριβώς δίπλα στον κεντρικό δρόμο ππυ περνάει το παραδοσιακό cable car. . Καθαρό και άνετο, με είδη προσωπικής υγιεινής και πιστολάκι μαλλιών. Κατά την άφιξη μας στο δωμάτιο υπήρχαν σοκολατάκια και 2 μπουκαλάκια νερό που ήταν μια πολύ ευγενική χειρονομία. Έχοντας κάνει κράτηση μέσω της booking δεν υπήρχε κάποιο γεύμα στην τιμή αλλά μας πρόσφεραν πρωινό όλες τις μέρες που περιελάμβανε κρουασάν, γιαούρτι και χυμούς. Ήταν απλό αλλά σού έδινε την ενέργεια που χρειάζεται να ξεκινήσεις τη μέρα σου. Στα θετικά και η παροχή καφέ και τσάι όλο το 24ωρο.»

• Cornell Hotel de France Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ένα ξενοδοχείο με χαρακτήρα και αισθητική που παρέπεμπε στη Γαλλία. Το δωμάτιο ευρύχωρο και καθαρό. Η τοποθεσία εξαιρετική. Η παροχή καφέ και τσάι όλο το 24ωρο σημαντική. Εντυπωσιακός ο ανελκυστήρας. Το πρωινό αρκετά καλό. Θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη ποικιλία. Το προσωπικό πρόσχαρο και χαμογελαστό.»

• Buena Vista Motor Inn Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία,η καθαριότητα,οι φιλικοί υπάλληλοι»

Τα 30 καλύτερα B&B και πανδοχεία σε Καλιφόρνια

βάσει 174.482 κριτικών για B&B και πανδοχεία στην Booking.com