2. Recenzije hotela u državi HUN
  3. Recenzije hotela u državi HUN
Centralna Mađarska Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Maison Bistro & Hotel Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo savršeno, hotel, lokacija, osoblje, hrana. Parking iako je javni, uvijek ima mjesta, tako da smo parkirali odmah ispred hotela. Vratićemo se ponovo sigurno.”

• Hotel Kristal Ocena gostiju: 10

„Dobra komunikacija, pedantno, čisto, mirno.”

• Actor Hotel Budapest Ocena gostiju: 10

„Sve je bilo odlicno. Sve preporuke . Dobra lokacija,odlicna usluga, dobar smestaj”

• Thomas Hotel Budapest Ocena gostiju: 8

„Čitajući recenzije drugih,bila sam malo u panici šta nas čeka. Međutim,hotel je bio prijatno iznenađenje,soba uredna, čista, krevet preudoban. Sveukupno, s naše strane ide preporuka za boravak u ovom hotelu.”

• Roombach Hotel Budapest Center Ocena gostiju: 10

„Odlična lokacija, ljubazno osoblje, čista soba, parking u okviru hotela i dobar doručak.”

• Eurostars Ambassador Ocena gostiju: 10

„Lokacija je odlicna, ali bih pre svega pohvalila ljubazno osoblje, cistocu u hotelu, i odlican dorucak. Takodje bih dodala da je soba izuzetno cista a krevet udoban.”

• Di Verdi Imperial Hotel Ocena gostiju: 7

„Cisto je ,smestaj dobar . Blizu je metro stanice ,2 min hoda , sto je idealno za obilazak Budimpeste.”

• „Hotel je na odličnoj poziciji ako želite da ste ublizini autobuske stanice i MVM dome Doručak je fantastičan, najbolji od svih hotela u Budimpešti u kojim sam odsedala Sve preporuke ✨”

• Anna Hotel Ocena gostiju: 9

„Hrana je dobra. Cisto i uredno. U mirnom delu grada.”

• A22 Hotel Gyál Ocena gostiju: 10

„Veoma ljubazno osoblje, lep doručak, odlična lokacija za odmor blizu autoputa i aerodroma, obezbeđen parking. Voda, kafa i čaj u sobi”

30 najboljih hotela u regiji Centralna Mađarska

na osnovu 846 488 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu