2. Slovensko - hodnotenia hotelov
  3. Bratislavský kraj - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Bratislavský kraj Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Csaky Palace Bratislava 1 Priemerné hodnotenie: 9

„super lokalita, pohodlné postele, perfektné parkovacie miesto priamo v centre rovno pri ubytovaní, dobre vybavená kuchynka.“

• Fantastic view from the 20th floor Priemerné hodnotenie: 10

„VSETKO SUPER, pekny moderny apartman.“

• „Všetko bolo v poriadku. Čisto a útulne. Cítili sme sa príjemne. Parkovacie miesto je veľké plus. Určite odporúčam využiť túto ponuku ubytovania.“

• LEO Apartment FREE PARKING - Augusta Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie bolo perfektné. Čistota,veľkosť bytu dokonca som ako pozornosť mala na výber kávu, alebo čaj. Kompletne zariadeny byt ktorému nič nechýbalo pri ubytovaní.“

• Sunny apartment near city centre Priemerné hodnotenie: 10

„Utulne ubytovanie, krasne, ciste, pekne prostredie.“

• Útulný byt blízko centra Priemerné hodnotenie: 9

„Super lokalita, milá a ústretová pani domáca, priestranný byt s balkónom“

• „Pekne a vkusne zariadené ubytovanie so super lokalitou. Radi by sme vyzdvihli ústretovosť hostiteľa v neskoršom check in. Ďalším pozitívom bolo parkovanie vo dvore ubytovania.“

• Modern Apartment JEGEHO close to Stadium Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektný apartmán.. cítili sme sa doslova ako doma...čistota, voňavé prádlo...môžme len odporučiť ...verím že ďalší návštevníci nezničia a podobne.. majiteľ milý a ochotný...cestujeme veľa.. prevažne hotely,ale po tejto skúsenosti sa určite vrátime ak bude možnosť..“

• LAM Stadium with 14m2 Terrace Priemerné hodnotenie: 7

„Apartmán sa nachádza v dobrej lokalite s dobrou dostupnosťou do každej časti Bratislavy. Apartmán bol čistý a plusom bola veľká terasa. Taktiež považujem za plus jednoduchý spôsob otvárania bytu prostredníctvom kódu. Nebolo tak potrebné zbytočne so sebou nosiť kľúč.“

• „Vybavenie - čo človek potrebuje, tam nájde“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Bratislavský kraj