2. Slovačka: recenzije hotela
  3. Bratislavský kraj: recenzije smještajnih objekata
Bratislavský kraj Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• „Nista”

• „Sve je tip top💯”

• Crystal view Prosječna ocjena: 10

„Lokacija je odlicna, stan je prostran.”

• „Originalni objekt je imao poteškoća tako da smo smješteni u drugi bliže centru u neboderu kojeg je dizajnirala pokojna Hadaad”

• LAM Mint w AC & balcony Prosječna ocjena: 2

„Jako čisto. Velika (nova) kupaona. Moderna zgrada. Check in prošao je bez problema (jednostavne upute, bezkontaktni ulaz). Parking je bio osiguran, također uz dodatnu nadoplatu.”

• Apartments Lafranconi Prosječna ocjena: 10

„lijep apartman u sklopu zgrade sa više njih u ponudi. Bili smo samo jednu noć pa nismo previše ni boravili u njemu, ali djeluje kao vrlo ugodan za boravak. Kuhinja je bogato opremljena neophodnom aparaturom i posuđem. Bili smo u apartmanu br 4, na prvom spratu, sa pogledom na jako lijepo uređen vrt, pa smo imali i mir navečer, bez buke auta s druge strane. Lokacijski je na par min hoda od tramvajske stanice, a sa tramvajem ste za 3 stanice u centru grada. Parking osiguran u sklopu apartmana”

• „Objekt se nalazi u mirnom kvartu i bilo je lagano pronaći parking. Stan je novi i jako uredan i lijep. Ugodna komunikacija sa domaćinom.”

• „Izuzetno čisto ( neka nam domaćin javi koji omekšivač koristi, savršen miris ), bogato opremljen prostor, jako dobra komunikacija sa domaćinom.”

• HighNest apartments Prosječna ocjena: 10

„Apartmani su jako lijepo uređeni, sa svim potrebnim sadržajima.”

• Old town 1 bdr, A/C, w/parking Prosječna ocjena: 10

„Odličan smještaj i lokacija samog objekta . Čist i ugodan za boravak .”

30 najboljih objekata u regiji 'Bratislavský kraj'

na temelju 78.394 recenzija objekata na Booking.com-u