2. SI - komentarji o hotelih
  3. SI - komentarji o hotelih
Bohinjsko jezero Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Boljše lokacije na Pokljuki skorajda ni, mir, petje ptic, spokojnost... Tudi sama hiška je čudovita, lepo opremljena in kljub svoji majhnosti premišljeno opremljena.”

• “Udobnost sobe, profesionalno osebje, čistoča.”

• Studio Barbara Ocena: 10

“Apartmajska soba je prava oaza miru in udobja. Že ob vstopu začutite toplino in skrb, ki sta bila vložena v vsak detajl. Moderna oprema in izjemno udobna postelja zagotavljata sproščujoče bivanje, medtem ko čudovit razgled nahrani dušo. Lokacija je popolna za raziskovanje, a hkrati ponuja zasebnost in mir. Gostitelji so neverjetno prijazni in skrbni, zaradi česar se počutite kot doma. Bivanje tukaj je resnično nepozabno doživetje.”

• “Zelo lepo okolje in prostoren ter dobro opremljen apartma, posebej v kopalnici čudovit pogled na gore skozi strešno okno.”

• TUBA Apartments Ocena: 9

“Nastanitev je na odlični lokaciji. Ogromno peš poti in izhodišč je blizu nastanitve. Lastnica je zelo prijazna, dostopna in ustrežljiva. Skupni prostori in okolica so zelo lepo urejeni.”

• “Lokacija je top, app je zelo velik in ima udobne postelje. Dve ločeni spalnici kar nam veliko pomeni.”

• Apartment Cesar Ocena: 10

“Všečno. Lep apartma, lepo opremljen, čisto, prijazna lastnika, super izhodišče za različne aktivnosti.”

• “Zelo lep in prijetno opremljen apartma med Bohinjsko Bistrico in Soriško planino. Lokacija je mirna in predstavlja dobro izhodišče za pohodništvo, smučanje in kopanje. Lastniki so nas prijazno sprejeli. Kljub nekoliko slabšemu vremenu smo se imeli super.”

• “Apartma je bil zelo čist in urejen. Lepo pohištvo in lep dizajn, kar ustvari prijeten ambient. Veliko svetlobe, odlična lokacijo z vsem kar potrebuješ 5-10min stran - trgovina, Aquapark, rent a bike... Tudi aktivnosti so blizu. V apartmaju se počutiš zelo prijetno in domače.”

• “Apartma nam je bil zelo všeč. Moram pohvaliti da je bilo zelo čisto. Postelje so res udobne, smo se dobro naspali. Apartma je zelo svetel in prijeten za bivanje. Gostitelji so zelo prijazni in prijetni, vedno na voljo če kaj potrebuješ. Zagotovo se še vrnemo!”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Bohinjsko jezero

na podlagi 22.266 mnenj gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com