2. Szwecja – opinie o hotelach

• Karlskrona H&H Ocena: 10

„Lokalizacja”

• „Lokalizacja”

• Hotell Aston Ocena: 8

„Lokalizacja, wygodne łóżka, przemiła obsługa”

• „Czystość, spokój, bliskość do miasta, odizolowanie, wystrój, zagospodarowanie campingu”

• Scandic Karlskrona Ocena: 10

„Hotel rewelacyjnie przystosowany do osób niepełnosprawnych. Bardzo dużo podróżujemy - pierwszy raz w życiu widzieliśmy, że hotel posiada podnośnik dla niepełnosprawnych!!!! Jest róznież skuter elektryczny dla osób mających problemy z poruszaniem oraz wózek inwalidzki. Hotel bardzo czysty. Świetna lokalizacja. Bardzo miła atmosfera. Personel rewelacja. Bardzo mili, uczynni - w recepcji jest również Pan Tomek, który mówi po polsku. Śniadania rewelacyjne. Szeroki wybór i na słodko i na słono, vege, gluten free. Wszystko świeże, pięknie podane. Dania gorące: jajecznica, jajka na miękko, twardo, mini kiełbaski, mini klopsiki, bekon, warzywa gotowane, fasola, naleśniki. Wybór wędlin. Jeszcze gorący chleb. Pyszna kawa. Warzywa, owoce, desery, ciasto cynamonowe, mini croissant. dżemy, smoothie, soki. Do tego piękny widok na zatokę. Zdjęcia i filmy: https://www.facebook.com/tomekosobkablog/videos/perfect-breakfast-in-a-perfect-place/307216295751776/?mibextid=WC7FNe&rdid=JQczprcKO4i92xW1 https://www.instagram.com/reel/C6bAYL5IUJq/?igsh=MXU4d3Z0NDNqaTI3cA%3D%3D”

• „Zostaliśmy przywitani uroczą karteczką 😊pokój komfortowy,czysty,łóżka bardzo wygodne,dostęp do dużej dobrze wyposażonej kuchni,jadalni sali tv.Oceniam obiekt bardzo wysoko i polecam każdemu.Pozdrawiam właścicieli 😊”

• „Duża przestronna jadalnia i bardzo bogato wyposażona kuchnia. Bez problemu można było przyrządzić jak i przechować posiłki. Wszystkie potrzebne naczynia na miejscu. Toalety i prysznice czyste i schludne na bieżąco sprzątane. Personel bardzo miły. Żelazko, suszarka, ręczniki a także kawa i herbata na miejscu. Jestem pod ogromnymi wrażeniem!”

• First Hotel Statt Ocena: 10

„Hotel w centrum miasta, obsługa hotelu bardzo pomocna. pyszne i bardzo obfite śniadanie. Dodatkowo można zostawić bagaż podręczny w hotelu i udać się na zwiedzanie miasta . Śmiało mogę polecić ten hotel”

• Hotell Siesta Ocena: 7

„Lokalizacja w samym centrum Karlskrony, bardzo dobry punkt wypadowy. Nocleg dobry na 1 noc. Możliwość parkowania w garażu podziemnym. Bardzo sprawna obsługa zdalnego check-in. Dobrze wyposażona kuchnia dla gości”

• „Smaczne posiłki, czysto i kameralnie. Położenie niedaleko odprawy promowej na Aspo, dłuższy spacer do centrum.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Blekinge