2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Portugalsko hodnocení hotelů
Beira Alta Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• D. Maria São Pedro de Balsemão Průměrné hodnocení: 9

„Laskavé, milé přivítání, ikdyž jsem přijela pozdě večer, autentické prostředí domku ve vinicích, pokoj pouze pro 1 osobu, dobrý poměr kvality a ceny.“

• Serra d'Aire Boutique Hotel - SA Hotels Průměrné hodnocení: 9

„Pekne a čisté ubytování v Fatime při "caminu" do Santiaga“

• Serenata Hotel & Hostel Coimbra Průměrné hodnocení: 7

„Hostel je na krásném místě hned vedle staré katedrály přímo v centru. Máte to jen kousek k hlavním památkám. Mladý personál na recepci byl milý a nápomocný.“

• Casas da Lagariça Průměrné hodnocení: 10

„Krasne ubytovani v kamennem dome, pohodlna postel, utulny ibyvaci pokoj, dobre vybavena kuchyn.“

• Hotel Genesis Průměrné hodnocení: 7

„Čistota. Ručníky, mýdlo, šampon. Velice blízko chrámu.“

• SerraVale - House & Nature Průměrné hodnocení: 9

„Vše o čem je toto ubytování je o milé hostitelce Else. Proměnila totiž tento haus v pohostinné místo s veškerým komfortem. Paní domácí je neuvěřitelná osobnost, vždy pomoci poradit, vysvětlit, optat se na rodinné poměry, jak se cítíme, co nás trápí a co naopak těší ... Prostě tento guest house je jenom o vřelosti a pohostinnosti paní Elsy. A její koláč je naprosto ojedinělý požitek :-) Děkují vřele a srdečně Kateřina & táta Pavel“

• Hotel Jose Alberto Průměrné hodnocení: 10

„Velmi ochotný personál, pokoj čistý a vybavení koupelny nadstandardní pro tří hvězdičkový hotel.“

• Hotel São Francisco Průměrné hodnocení: 10

„Líbilo se nám všechno - výhled z balkónu na město byl příjemným prekvapením, velmi milý personál“

• Hotel Santa Isabel Průměrné hodnocení: 10

„Všechno se nám líbilo“