2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Španielsko - hodnotenia hotelov
Barcelona Province Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Peninsular Priemerné hodnotenie: 9

„Blízko Metro a La Rambla. Izba veľká, čistá. Raňajky sa opakovali každý deň. Chýbalo ovocie a zelenina“

• Hostel New York Priemerné hodnotenie: 8

„Bezbariérový prístup, blízko na La Rambla či zastávku metra“

• Hotel Condal Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha bola skvelá, neďaleko metro, plno reštaurácii, obchodíkov“

• Fabrizzio's Petit Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita kúsok od metra. Potraviny blízko. Bezproblémové ubytovanie, veľmi milý personál.“

• Casa Barcelo Camp Nou Barcelona Priemerné hodnotenie: 6

„Fajn personal“

• Hotel SB Plaza Europa Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny, čistý hotel, potešila izba s balkónom s pekným výhľadom na mesto. Blízko centra, napriek tomu tichá lokalita, metro pešo do 5 minút, obchod s potravinami a veľa reštaurácii hneď pri hoteli. Denne uprataná izba a ako bonus sauna v cene, či bar s bazénom na streche hotela!“

• Hotel Condado Priemerné hodnotenie: 10

„Čistota“

• Hotel Cartago Nova by ALEGRIA Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie pekné, mali sme výhľad na more, ktoré bolo čisté. Popri ceste plno obchodíkov, reštaurácii a barov. Raňajky a večere boli výborné, len škoda, že tie jedlá viac neobmieňali. Možno jedno jedlo zmenili a ostatné bolo to isté, čo aj ostatné dni, ale pri tých pár dňoch, čo sme tam boli nám to nevadilo, vždy sme si naložili viac chodov. Bazén sme nevyskúšali, nebol čas.“

• Hotel Montemar Maritim Priemerné hodnotenie: 10

„Pekne zrekonštruovaná izba, dobre vybavená s veľkým úložným priestorom (č.510). Skvelá strava, veľmi príjemný personál, či na recepcii, v jedálni, v bare, alebo dievčatá upratovačky. Všade skvelá čistota, vôňa a úsmev.“

• Petit Palace Boqueria Garden Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkosť centra, krásna záhrada s terasou v nádvorí hotela, príjemná reštaurácia“

30 Najlepších hotelov v regióne Barcelona Province

podľa 1 954 871 hodnotení hotelov na Booking.com