2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Baranya – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Baranya Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce jak ze skansenu, w pozytywnym znaczeniu. Długi dom z dużą przestrzenią w środku, kuchnia zaopatrzona we wszystko co potrzebne, jest łazienka z prysznicem. Dookoła spokój, zieleń (na wiosnę), zwierzęta hodowlane, możliwość wynajęcia roweru, dobra lokalizacja do zwiedzania innych miejsc w regionie lub nawet północnej Chorwacji. I do tego bardzo miły właściciel!”

• Retro Panzió Ocena: 8

„Zdecydowanie na plus jest kontakt z personelem. Jest życzliwy i cierpliwy. Dodatkowe plusy to klimatyzacja w pokoju i sejf. Dobrze się tu zatrzymać na kilka dni jeśli zamierzasz dużo spacerować.”

• „Możliwości wyjścia do ogródka. Zapewnienie miejsce parkingowego. Możliwość zabrania psa.”

• „Uprzejmi właściciele, cicha i spokojna lokalizacja z łatwym dojazdem. Dobre, świeże śniadanie i dobre wyposażenie pokoju.”

• „Szkoda, że śniadanie nie jest serwowane w formie bufetu. Przynajmniej na stole powinny być wyłożone warzywa i owoce! Dania z karty to głównie obfite omlety, parówki. Alternatywa to płatki na mleku.”

• „Klimatyzacja, śniadanie i przyjaźni gospodarze.”

• Joker Panzió Ocena: 8

„Przyjechaliśmy późno i choć recepcja była nieczynna, sprawnie opisano nam możliwość wejścia do obiektu i pokojów. Spaliśmy jedną noc w drodze do docelowego miejsca. Wspólna kuchnia, gdzie rano zrobiliśmy sobie kawę.”

• „Nie było rzeczy która mogła się tam podobać.”

• Landgasthof Hegau Ocena: 10

„Było czysto”

• „Właściciele, śniadanie, obiekt.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Baranya

na podstawie 12 434 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com