2. Rumunia – opinie o hotelach

• Hotel vila veneto Ocena: 10

„Lokalizacja, obsluga”

• „Parking podziemny.”

• Hotel Padesul Ocena: 9

„Cena jest rozsądna za tę jakość, bo hotel dość nowy. Jest parking bezpłatny. Jest bardzo dobra restauracja z rozsądnymi cenami.”

• „Polecam”

• Hotel President Ocena: 10

„Hotel zlokalizowany ok. 15 minut spacerem od centrum miasta. Przy hotelu parking wliczony w cenę, co jest dużym plusem. Personel bardzo miły i pomocny. Ponieważ w obiekcie nie ma windy, zaproponowano nam pomoc przy wniesieniu bagaży. Pokój przestronny, jasny, cichy. Łóżko duże i wygodne. Pokój był czysty. Łazienka duża, czysta, z bidetem i prysznicem. Śniadania smaczne ze sporym wyborem jedzenia. Bardzo dobre soki.”

• Hotel Piano Ocena: 10

„Chętnie tu wracamy. Jest przytulnie, czysto, stosunkowo cicho (pokój od strony podwórka). Dobre śniadania. Położenie hotelu na plus- blisko Starówki. Parking. Miła i pomocna Obsługa Recepcji. 🙂”

• Novotel Szeged Ocena: 9

„Wszystko”

• Safari Hotel Ocena: 8

„Lokalizacja OK, bardzo blisko autostrady. Dobry odpoczynek w drodze na południe Europy przez Serbię.”

• Art Garni Hotel Ocena: 10

„Bardzo przyjazny i pomocny personel”

• „Hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Wszystko nowe. Dziewczęta w recepcji mogłyby być bardziej bezpośrednie i mnie przestraszone. Śniadanie standardowe. Jednoosobowy pokój malutki.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Banat