2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Baleárske ostrovy - hodnotenia hotelov
Baleárske ostrovy Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Cooks Club Calvia Beach - Adults Only Priemerné hodnotenie: 10

„Krásny hotel, pekne izby , výhľad. Skvelé raňajky. Na pláž pešo asi 2m. Plno barov, reštaurácií. Každý večer sa dalo pekne prejsť na jednu stranu Magaluf alebo opačne Palmanova.“

• Hotel Spa Flamboyan - Caribe Priemerné hodnotenie: 8

„Raňajky a večere boli super.“

• Hotel Voramar Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha, kvalita servisu, personál.“

• Leonardo Royal Hotel Mallorca Priemerné hodnotenie: 10

„Pekný, čistý hotel, vynikajúca strava, super lokalita, blízko na pláž, dve pláže, autobusová zastávka 7 min. od hotela, bary, reštaurácie, obchody všetko na dosah. Výhľad z terasy bol nádherný.“

• Can Moragues de Soller Priemerné hodnotenie: 9

„Super poloha v centre mesta, čisté ubytko s príjemnou záhradou na posedenie“

• THB Sa Coma Platja Priemerné hodnotenie: 10

„Veľmi chutné jedlo, najmä večere boli pestré a naozaj skvelé. Izby veľké a krásny výhľad, ako aj celkové umiestnenie hotela. Všetko bolo na skok. Pláž super, biely piesok pozvoľný vstup. Personál veľmi milý a všade bolo ozaj čisté. Izby veľmi dobre vybavené. Perfektne vyriešené otváranie izieb na náramok. Hneď na rohu taxi, ktoré vás zavezie kdekoľvek. Nás bolo 8 a nebol problém aj s väčším počtom miest. Na výlety odporúčame skútriky, dostanete sa nimi ozaj všade :) boli sme v máji, takže počasie nám prialo menej ale s tým sme počítali, ako aj s chladnejším morom. Ak sa niekedy vrátime, tak určite do tohoto hotola :) ďakujeme !“

• Abelux Priemerné hodnotenie: 8

„Poloha hotela nedaleko hlavnej autobusovej/zeleznicnej stanice, balkon, priestranna izba, cista kupelna, pravidelne menene utetaky, nonstop recepcia, nedaleko niekolko obchodov s potravinami, fastboody, aj bary za rozumne ceny, do centra 20 minut peso.“

• Catalonia Majórica Priemerné hodnotenie: 10

„Ochotný personál. krásy výhLad,čistá vynovená izba.“

• Hotel Be Live Adults Only Marivent Priemerné hodnotenie: 9

„Poloha hotela voči pláži s pekným výhľadom“

• Hotel Palma Bellver , Affiliated by Meliá Priemerné hodnotenie: 10

„ústretový personál, čisto, super poloha“

30 Najlepších hotelov v regióne Baleárske ostrovy

podľa 1 084 769 hodnotení hotelov na Booking.com