2. Nemecko - hodnotenia hotelov
  3. Baden-Württemberg - hodnotenia bed and breakfasts a penziónov
Baden-Württemberg Overené hodnotenia Bed & Breakfast a penziónov od skutočných hostí

• Gasthof Hotel Zum Ross Priemerné hodnotenie: 9

„Fantastický "vidiecky" penzión. Čisto, raňajky chutné. Spokojnosť“

• Pension Arkade Priemerné hodnotenie: 7

„Čistota“

• Rose Boardinghouse Priemerné hodnotenie: 10

„Nakoľko budova hotela je z roku 1425,zvonku je nanovo zrenovovana, ale zvnútra som zažila príjemný šok. Bolo tam čisto, luxusné dlažby, krásne nové omietky na stenách. V izbe elegantný minimalizmus, nič navyše, ale všetko potrebné na pobyt, pri ruke. Kúpeľňa nová,čistá krásne obklady a dlažby.“

• Privatzimmer Staver Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko“

• Gästehaus Isler Priemerné hodnotenie: 7

„Ubytovanie bolo čisté, upratane. Ubytovatelka bola zlatá. Potrebovali sme plech na pečenie, požičala nám svoj. Nerušila nas, aj keď dole býva.“

• The Dubliner Hotel & Irish Pub Priemerné hodnotenie: 10

„Bolo v centre mesta“

• Betty Zimmer in Heilbronn Zentrum Priemerné hodnotenie: 1

„Nič“

• Gasthof zum Hirsch Priemerné hodnotenie: 10

„Perfektný a mimoriadne ústretový personál. Aj keď sme nemohli z časového dôvodu chodiť na raňajky, pripravili nám chutný raňajkový balíček.“

• Gästehaus am Wasserpark Priemerné hodnotenie: 9

„Boli sme veľmi spokojní. Prišli sme o tretej v noci a nebol to žiadny problém. Všetko sme mali nachystané tak, ako nám to vopred oznámili. Personál bol super. Izby akurát. Každý deň nám upratovali izbu. Pri raňajkách mysleli naozaj na všetkých. Našla som tam bezlaktózové mlieko aj cereálie pre celiatikov. Na môj vkus bola príliš mäkká posteľ, ale každý má rád niečo iné. Moje deti si chválili.“

• Pension Diloyal Priemerné hodnotenie: 3

„Výhoda blízkosti centra“