2. Сербія: відгуки про готелі
Backa Region Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Garni Rimski Оцінка за відгуками: 6

“В номері був холодильник.“

• Oldtown Apartments - Marigold group Оцінка за відгуками: 8

“Поряд з помешканням є пекарня, дуже смачна традиційна випічка. В квартирі чисто і досить цікаве розміщення Дуже зручні ліжка, це дуже важливо. Усе було досить комфортно“

• Hotel Villa Majur Оцінка за відгуками: 10

“Гарна локація, зручна парковка, тихий комфортний номер, смачний сніданок.“

• Garni Hotel Dash Оцінка за відгуками: 6

“Найважливіше для нас була можливість перебувати в оселі з собакою (зрозуміло не безкоштовно). Також можна відмітити привітність персоналу.“

• Hotel Leopold I Оцінка за відгуками: 8

“Історичний готель, гарне розташування, смачний сніданок, від з вікна. Фактично ви зупиняєтесь в історичній памʼятці, що додає гарних вражень, поруч є прекрасні ресторани із смачною кухнею, є де погуляти і що подивитись.“

• Garni Hotel Dash Оцінка за відгуками: 10

“Були проїздом в цьому місті і в цьому готелі перший раз. Мають великий паркінг ,є відеоспостереження, що для нас було дуже важливе. Сніданок ок, хороший ресторан з смачною їжею в поблизу 300 метрів.“

• Salaš Striber Оцінка за відгуками: 8

“Господар досить привітний.“

• Queen Palace Оцінка за відгуками: 10

“Персонал бус дуже ввічливий, коли ми поїхали ми забули в номері зарядний пристрій, його знайшли нам одразу відправили нам по пошті, та за їх рахунок доставку, як вибачення за незручності. Сам номер був чистий, та гарний, але також було багато але, не критичних але в сукупності не приємно, нижче напишу про це. Готель розташований в центрі, локація прекрасна.“

• Garni Hotel IMPERIUM Subotica Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель!!!! Зупинялись з родиною на ночівлю. Готель чистий, все нове, зручний просторий номер. Оснащений всім необхідним для комфортного проживання. Сніданки просто супер, різноманітний вибір страв, смачна кава. Персонал чуйний і привітний. Рекомендую всім це місце“

• Miznah Hotels & Resorts Оцінка за відгуками: 10

“Дуже затишне та красиве місце для відпочинку, охайний великий парк, смачна їжа в ресторані, ввічливий персонал.“

30 найкращих готелів в регіоні Backa Region