2. Ausztria hotelértékelések
  3. Ausztria hotelértékelések
Außerfern Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• HOTEL WALDHORN Értékelési pontszám: 9

„Minden meg volt a szálláson, amit szerettem volna. A kedvező ára miatt foglaltam le elsőként, és azt kaptam, amire számítottam. A reggeli kifogástalan volt, jól megszokott kontinentális reggeli. A szobák felszereltsége számomra elegendő volt, nagy igényeim nem voltak, kizárólag aludni jártam. Valamikor a 90-es évek végén, 2000-es évek elején bútorozhatták be a szobát, amiben voltam, az akkori kor divatjának maximálisan helytállt. Mostanra kicsit retro feelinget nyújtott, de nem TV-t nézni mentem oda úgysem. A vacsora a hotel éttermében volt lehetséges, nagyon gyorsan készültek el minden étellel, amit rendeltem. Minőségre sincs okom panaszkodni, nagyon finom pizzákat sütöttek nekem.”

• Wellnesshotel ...liebes Rot-Flüh Értékelési pontszám: 10

„Minden csodálatos volt. Mi már másodszor jártunk itt, de még visszajövünk.”

• Hotel Goldene Rose Értékelési pontszám: 9

„Tisztaság kilátás”

• Alpenhotel Ammerwald Értékelési pontszám: 10

„Minden nagyon tetszett! A szoba és fürdőszoba,a medence ès szauna.”

• Der Tannenhof Értékelési pontszám: 10

„Minden tetszet és igy már tervezünk egy ujjab kirándulást arra és automatikusan ugyan ezt a szálodát válaszuk.”

• Boutique Hotel Bellevue Lermoos Értékelési pontszám: 8

„A reggeli finom, bőséges volt, a wellness részleg szuper - főleg, hogy 18 óra után már nem lehettek ben gyerekek.”

• Alpenhotel Ammerwald Értékelési pontszám: 10

„A reggeli szuper volt.Magyar személyzet is van.”

• Hotel Moserhof Értékelési pontszám: 9

„Kedves személyzet, finom reggeli, tradicionális környezet, tökéletes tisztaság.”

• Berghotel Almrausch Értékelési pontszám: 8

„Gyönyörű helyen fekszik”

• Via Salina - Hotel am See - Adults Only Értékelési pontszám: 8

„Kedves személyzet, remek konyha, a reggelinel bőséges választék, gyönyörű környezet és kilátás a szobából, tágas, kényelmes szoba”

Außerfern 30 legjobb hotele

42 390 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán