3. Αττική κριτικές B&B και πανδοχείων
Αττική Επαληθευμένα σχόλια για B&B και πανδοχεία από πραγματικούς πελάτες

• Koukounari 2 Rooms Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία ήταν αρκετά καλή, πολύ κοντά στο λιμάνι της Σκάλας. Καθαρό δωμάτιο και πολύ ευγενικό προσωπικό!!»

• Κίρκι Ύδρα Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν πολύ καθαρό , σε υπέροχη τοποθεσία. Ήταν πολύ ήσυχα και η κοπέλα στην υποδοχή ήταν πολύ γλυκιά.»

• Katzen Room by the Metro Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολύ εξυπηρετική και ευγενική η οικοδέσποινα»

• House Near Airport Pallini Metro Station Βαθμολογία σχολίων: 7

«Προσβασιμότητα»

• Kriel Suites by LIV Homes Βαθμολογία σχολίων: 8

«Δεν υπάρχει πρωίνο φαγητό.»

• Argonaftis Spetses Βαθμολογία σχολίων: 9

«Πολυ σοβαροι ανθρωποι και επαγγελματιες! Εχω να πω μονο καλα λογια για την ολη προσπαθεια τους να ευχαριστησουν! Εξαιρετικη η θερμοκρασια νερου στο μπανιο και ομορφο-λειτουργικο το μικρο μπαλκονι . Μπραβο τους!»

• Maria's Double Room Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπεροχη φιλοξενια,οτι πιο καθαρο επισκευτηκα,πολυ οικονομικο και ανετο σπιτι με ολα τα απαραιτητα»

• Athens Gem Βαθμολογία σχολίων: 9

«Για άλλη μια φορά ήταν εξαιρετικα ικανοποιητική η διαμονή μας στο κατάλυμα.Η τοποθεσία πρώτα από όλα.Πολυ βολική.Το δωμάτιο αξιοπρεπές.Ζητησα να μου αλλάξουν τον τύπο κρεβατιών στο δωμάτιο και με διευκόλυναν.Καθαρό.Εχω κλείσει ήδη την επόμενη διαμονή μου.»

• Lily's studio Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό το δωμάτιο, σε ήσυχη τοποθεσία, με θέση στάθμευσης για το αυτοκίνητο. Εξαιρετική η επικοινωνία με την οικοδέσποινα. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.»

• CostasFarmhouse, Pallini, Near Athens Airport Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και πολύ άνετο και ο κ. Κώστας εξυπηρετικότατος και ευγενέστατος. Προτείνεται ανεπιφύλακτα. Bonus: Βρίσκεται μόλις 20 λεπτά από το αεροδρόμιο»