3. Αττική κριτικές ξενοδοχείων
  4. Ραφήνα κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Ραφήνα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Perivolakia Garden View Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο κατάλυμα μέσα στην φύση, πεντακάθαρο και με πανέμορφο κήπο.Η οικοδέσποινα πολύ φιλική και πρόθυμη να σε βοηθήσει σε ότι χρειαστείς.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.»

• CHROMA Lodge Rafina Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Διαμέρισμα πολύ κοντά στο λιμάνι ,ήσυχη γειτονιά ,καλή συνεννόηση με την ιδιοκτήτρια , καθαρό»

• Hotel Avra by Smile hotels Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Άριστη τοποθεσία, πολύ ωραίο αλλά μικρό δωμάτιο με καταπληκτική θέα στο λιμάνι, όμορφοι κοινόχρηστοι χώροι και σαλόνι.»

• Johnson house Βαθμολογία σχολίων: 8

«Μοντέρνο και καθαρό δωματιο . Καλή εξυπηρέτηση από τους οικοδεσπότες.»

• Johnson house Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το δωματιο ηταν καθαρο πολυ και οι οικοδεσποτες φιλόξενοι και ευγενικοι. Ενα μερος για να χαλαρωσεις μεσα στη φυση με καλη ηρεμία. Το προτείνω!»

• Johnson house Βαθμολογία σχολίων: 8

«Είχε σεσουάρ για τα μαλλιά κι ένα τυπικό πρωινό με κρουασάν»

• Elmy houses v3 / Clio Βαθμολογία σχολίων: 5,8

«Το μόνο που μου άρεσε ήταν η φύση»

• Hotel Avra by Smile hotels Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Αυτή την φορά η διαμονή ήταν απογοητευτική!! Το δωμάτιο δεν ήταν καθαρό(σκόνες στο καθρέπτη και το επιπλο του και τρίχες στην ντουζιέρα). Εχω φωτογραφία αλλά δεν θέλω να την ανεβάσω. Επίσης ήθελα να μείνω παραπάνω δύο μέρες και η απάντηση ήταν ότι θα πρέπει να πληρώσετε παραπάνω και να σας βγάλουμε από δωμάτιο με θέα θάλασσα και να πατε σε δωμάτιο που δεν έχει θεα θάλασσα! η διαφορά της χρέωση 50€ την ημέρα.είναι αυτό λογικό?εχω μείνει αρκετές φόρες στο ξενοδοχείο αλλά αυτή την φορά δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένος»

• Hotel Avra by Smile hotels Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Εξαιρετικό πρωϊνό, καλή η τοποθεσία του ξενοδοχείου.»

«Καθαριότητα, ευγενικοι οικοδεσπότες»

Τα 20 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ραφήνα