2. Görögország hotelértékelések
  3. Attika hotelértékelések
Attika Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Zen Hotel Értékelési pontszám: 7

„Barátságos volt a szoba. Nagy és kényelmes volt a fürdőszoba (ez különösen jólesett, mert az előző, Athén belvárosában lévő szállásunkon szinte használhatatlanul szűk és kényelmetlen volt).”

• Crystal City Hotel Értékelési pontszám: 9

„Jó elhelyezkedésű, közel a metróhoz így a látnivalókhoz is. Személyzet kedves, segítőkész.”

• B4B Athens 365 Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos kilátás , remek reggeli, kényelmes, a funkcionak tökéletesen megfelelő szoba.”

• Semeli Hotel Értékelési pontszám: 8

„Barátságos hotel, barátságos szoba, jó helyen. Kedves személyzet. Nagyon tiszta minden. Sokan rossz környéknek mondják, sőt Athén nagy részét veszélyesnek, barátsgtalannak mondják, én ezt nem tapasztaltam, sem itt, sem máshol, jól éreztem magam.”

• Athens Delta Hotel Értékelési pontszám: 10

„Korrekt”

• The Convo Athens Riviera Értékelési pontszám: 7

„Rendekívül segítőkészek voltak. A reggeli finom volt. Rugalmasak voltak minden kérésünkkel kapcsolatban. Kérdéseinkkel fordulhattunk hozzájuk bátran. Ami különösen tetszett, hogy a hall-ban van egy power bank állomás, ahonnan ingyenesen kölcsönezhető 24 órára a power bank. Alkalmazás letöltése után vihető. Több ilyen van a városban, bárhol leadható. Szuper! A nevezetességektől 30-40 percre van a szállás, a busz ott áll meg a szálloda mellett. Van pár jó étterem is a közelben, illetve lidl is két utcával feljebb. A tenger közel van, a villamos ami a parton megy szintén szuper. Sűrűn jár, kényelmes.”

• Hotel Cosmos Értékelési pontszám: 8

„A recepciósok készségesek, segítőkészek -egy kivételével. A napi takarítás, a törülközőcsere túlmutat a 2 csillagos minősítésen. Van a recepció mellett egy kis konyha, amit sem a bookingon nem láttam, és a recepciós sem dicsekedhet vele, pedig jó szolgálatot tesz.”

• Delfini Hotel Értékelési pontszám: 8

„Közel volt a kikötő”

• Pella Inn Hostel Értékelési pontszám: 8

„Az elhelyezkedés illetve a rendkívül segítőkész és kedves személyzet.”

• Economy Hotel Értékelési pontszám: 10

„Ár-érték arányban megfelelő a szálloda. Tisztán tartott, rendezett, közel a nevezetességekhez és a tömegközlekedéshez. Megfelelő reggeli. Kedvesek, segítőkészek a recepción.”

Attika 30 legjobb hotele

714 172 hotel értékelés alapján a Booking.com oldalán