Αργολίδα Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Galaxy Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ ωραία θέα, δίπλα στη θάλασσα εξαιρετική πίτσα στο ψυλοφουρνο το βράδυ , καθώς και το πρωινό! Το προσωπικό άψογο, και πρόθυμο να βοηθήσει! Θα το ξανά προτιμούσαμε σίγουρα !»

• Ξενοδοχείο Ίλιον Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετικό ξενοδοχείο, ιδιαίτερα το Nereids | No. 2 που έχει και το υδρομασάζ. Το ξενοδοχείο σου δίνει την αίσθηση ότι ταξιδεύεις στον χρόνο. Καθαρό και περιποιημένο. Το προσωπικά ευγενέστατο!! Θ ξανάρθουμε!»

• Τολό Βαθμολογία σχολίων: 5

«Θέα στο πρωινό»

• 1830 Chateau Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φανταστική τοποθεσία μέσα στο κέντρο της πόλης, καθαρά δωμάτια με μοντερνα στοιχεία και ανακαινισμενο μπάνιο σε κτήριο 200 ετών, πολυ ευγενικός ιδιοκτήτης ο οποίος μας έκανε free upgrade σε καλύτερο δωμάτιο και ήταν ελαστικός με την ώρα αναχώρησης. Εννοείται να είναι επιλογή σας στο επόμενο ταξίδι σας στο Ναύπλιο.»

• Katerina Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τέλειος χώρος ,με άριστο προσωπικό που σε εξυπηρετεί με την καρδιά του σε ότι και αν χρειαστεί ς»

• Artemis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα ήταν τέλεια και ο αφεντικός ήταν πάρα πολύ καλός και μας βοήθησε πάρα πολύ.»

• Hotel Aktaion Βαθμολογία σχολίων: 10

«Απίστευτη τοποθεσία μπροστά από την θάλασσα που ήταν και το πιο καθαρό σημείο από όλα για να κολυμπήσεις, ήσυχο μέρος για χαλάρωση αλλά κοντά κίολας να πας μέσα στη πόλη με τα πόδια και ακριβώς δίπλα από το ξενοδοχείο δημόσιο πάρκινγκ. Πολύ καλό πρωινό και εξυπηρέτηση. Καθαριότητα τι να πω , βράδυ φτάσαμε και το επόμενο πρωινό οι άνθρωποι ήθελαν να μας καθαρίσουν το δωμάτιο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.»

• Athena hotel Βαθμολογία σχολίων: 8

«Το πρωινό ήταν πάρα πολύ καλό!! Η καθαριότητα επίσης πολύ καλή!!! Η τοποθεσία εξαιρετική!»

• Hotel Vasilis Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η καθαριότητα που έχει κ η θέα ηταν απίστευτη!!! Και η οικοδέσποινα πολύ καλή κ εξυπηρετική..»

• 999 Luxury Hotel Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα εξαιρετικά. Μάλιστα το δωμάτιο νομίζω το αδικούν οι φωτογραφίες που υπάρχουν καθώς είναι άνετο με τέλειο κρεβάτι και ντουζ!! Θα το ξαναπροτιμούσαμε σίγουρα.»