2. Γαλλία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Aquitaine κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Aquitaine Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• La Suite d'Elisa - Parking, Calme & confort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσίαήταν εξαιρετική. Άμεση πρόσβαση σε συγκοινωνίες και πολύ κοντά στο κέντρο του Μπορντώ αλλά και στο αεροδρόμιο. Το διαμέρισμα ήταν πλήρως εξοπλισμένο με όλες τις ανέσεις. Ταξίδευα για δουλειά αλλά είχα μαζί μου και την οικογένεια και το διαμέρισμα αυτό κάλυψε πλήρως τις ανάγκες μας. Η Laura και ο Thibault ήταν εξαιρετικοί οικδεσπότες και άριστοι επαγγελματίες. Με έκαναν να νιώσω άνετα και ότι ζήτησα το είχα με άμεση ανταπόκριση. Θα τους επιλέξω πάλι στο επόμενο ταξείδι μου.»

• FRANRÉAL, 4 Appartements Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η οικοδέσποινα η κυρία Ρεμπέκα είναι μια εξαιρετική οικοδέσποινα, ευγενική και φιλόξενη. Πραγματικά νιώσαμε σαν στο σπίτι μας! Το διαμέρισμα είναι πεντακάθαρο, σε πολύ καλό σημείο, και η Ρεμπέκα μας εξήγησε τα πάντα για το διαμέρισμα, σημεία ενδιαφέροντος, την ιστορία της πόλης και ήταν πρόθυμη να προτείνει μέρη να επισκεφτούμε, να φάμε κλπ. Αν ξαναπάμε στο Σαρλα σίγουρα θα την προτιμήσουμε! Rebecca muchas gracias 🙂»

• Grand appartement 2 chambres avec terrasse Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη ήταν υποδειγματικη, το σπίτι πολύ άνετο και το τι είχε δικό του πάρκινγκ ήταν φανταστικό»

• Lurbe Bleue - Bordeaux central et calme Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν πολύ καλά..! Το διαμέρισμα ήταν εξολοκλήρου ανακαινισμένο και είχε όλα τα απαραίτητα για να κάνει άνετη τη διαμονή... Στο κέντρο της πόλης αλλά σε ήρεμο δρόμο... Ήταν εύκολο για εμάς που είχαμε μωρό 15 μηνών, καθώς βρισκόταν στο ισόγειο της πολυκατοικίας. Απλό και το check in..»

• Student Factory Bordeaux Armagnac Βαθμολογία σχολίων: 10

«Κρεβάτι, κουζίνα, μπάνιο, είδη περιποίησης»

• All Suites Bordeaux Marne – Gare Saint-Jean Βαθμολογία σχολίων: 4

«Το δωμάτιο έχει κουζινα και κουζινικα σκεύη. Πολύ καλό για κάποιον που θέλει να μαγειρέψει»

• Wonderful T3 in old town Βαθμολογία σχολίων: 9

«Είναι ένας ωραίος χώρος στο κέντρο της πόλης σε ανακαινισμένο διαμέρισμα διακοσίων ετών από πέτρα.»

• Appart'City Confort Bordeaux Chartrons Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν αρκετά μεγάλο δωμάτιο. Ειδικά για 3 άτομα. Επίσης, έχει κουζίνα, ψυγείο και πλυντήριο πιάτων. Γενικά πολύ ευρύχωρο και καθαρό.»

• T2 cosy Bordeaux - tram & parking Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τοποθεσία, ήταν δίπλα σε στάση με super market κοντά . Ακριβώς απέναντι από την στάση του τράμ έχει μαγαζί με καταπληκτικά brunch και καφέ.»

• Aparthotel Adagio Bordeaux Centre Gambetta Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΕΤΟ (ΤΑΞΙΔΕΥΑ ΜΟΝΟΣ), ΗΣΥΧΟ, ΜΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΣΕ ΚΗΠΟ. ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΧΕ ΣΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΒΑΘΜΟ ΟΣΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΙΣ ΑΝΕΣΕΙΣ ΕΝΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ»

Οι 29 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Aquitaine

βάσει 353.925 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com