2. Dania – opinie o hotelach
  3. Dania – opinie o hotelach
Als Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto i schludnie”

• „Śniadanie rewelacja”

• „Fajna lokalizacja,bezpłatny parking obok,bezkontaktowe ale proste zameldowanie,winda,czysto,widok na wodę z balkonu,spokój,cisza i fajne urozmaicone śniadanie.Polecam”

• „Przed przyjazdem dostaliśmy informację z numerem pokoju i kodem, po przybyciu po 5 minutach byliśmy już w pokoju. Dostęp do kuchni z nieograniczonym dostępem do kawy, herbaty, czekolady, lodówka, podstawowe przybory kuchenne. Śniadanie bardzo dobre i różnorodne, każdy może znaleźć coś dla siebie.”

• „Doskonała lokalizacja hotelu. Bardzo czysty, przestronny pokój. Wygodne łóżko. Przepyszne śniadania.”

• „Spokoj”

• „Naprawdę znakomite jedzenie. Kolacja w hotelu była wyśmienita. Śniadanie także bardzo dobre, duźy wybór. Pokój czysty. Świetna lokalizacja, praktycznie w centrum miasta.”

• Hotel 6400 Ocena: 9

„Spokojne miejsce, poza centrum. Całkowicie samoobsługowe, bez recepcji. Śniadania bardzo dobre, wystarczający wybór, świeże, ciepłe, smaczne. Pokoje standardowe - minimum wyposażenia, ale wszystko, co niezbędne jest. W Recepcji automat do ciepłych napojów - kawa, herbata, czekolada - ogólnodostępny.”

• Hotel 6400 Ocena: 10

„Pokój czysty, śniadania bardzo dobre, wszystko na plus.”

• „Lokalizacja w centrum , widok z okna i wyposażenie pokoju. Bardzo dobra komunikacja ze strony hotelu. Pyszne śniadanie.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Als