2. Канада: відгуки про готелі
  3. Альберта: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Альберта Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Quaint & Cozy Accommodation Оцінка за відгуками: 10

“Все добре“

• hidden valley new basement suite with private bathroom! Оцінка за відгуками: 10

“Найкраще співвідношення ціни та якості. Зручне розташування. Зворотній звʼязок. Також мій номер безкоштовно повісили до окремого номеру з власною повноцінною ванною кімнатою.“

• Room 2 of Lovely home, Montgomery downtown Calgary Оцінка за відгуками: 10

“Кімната затишна та чиста, присутні всі необхідні дрібниці, які необхідні в побуті. Кухня оснащена всім необхідним для приготування і ,навіть, більше.“

• Holiday Lodge Bed and Breakfast Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальне по атмосфері і по розташуванню місце для відпочинку в Банфі. В готелі є все необхідне для проживання, приємний бонус - смачні сніданки з мафінами:) Окрема подяка власниці, вона зробила наш відпочинок незабутнім“

• Mountain View Inn Оцінка за відгуками: 8

“дуже добре співвідношення ціни та якості. готель розміщений в гарному місці. навколо гори. персонал готелю привітний, в номері було чисто“

• San Yin Homestay private bedroom with private washroom Оцінка за відгуками: 10

“Тихе і комфортне помешкання“

• Hidden valley treehouse home! Оцінка за відгуками: 10

“Уютно чисто тепло.“

• Comfort Inn West Оцінка за відгуками: 7

“Місцерозташування, зручне ліжко, тиша, можливість замовити доставку їжі вночі, на ресепшені без проблем пустили курʼєра“

• The Dewberry Homestay B&B Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороші люди. Larry & Diana погодились прийняти мене, незважаючи на те, що мій літак запізнився і я приїхала після 1 год ночі. Вони мене ввічливо прийняли та показали все. Було відчуття що ти приїхав у гості до родини. Ліжко було зручне. У номері були чисті полотенця, вода у холодильнику, і навіть чисті халати. Зранку Дііана приготувала смачний сніданок і пригостила кавою. Доречі, великий вибір сніданку, все що душа бажає. Мені дуже сподобалось місце розташування, близько до West Edmonton Mall. Рекомендую.“

• The Dewberry Homestay B&B Оцінка за відгуками: 10

“Даже гарні умови проживання і люди, що приймають. Усе з душею і з турботою. Неймовірні сніданки. Рекомендую!“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Альберта

на основі 23 914 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com