2. Portugalsko - hodnotenia hotelov
  3. Madeira - hodnotenia hotelov
  4. Santana - hodnotenia hotelov
Portugalsko Santana Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Santana in Nature Bed & Breakfast Priemerné hodnotenie: 7,9

„Veľmi pekná lokalita, síce izolovaná od ostatných obydlí, ale o to v krajšom prostredí, v prírode s nádherným výhľadom“

• Casa Os Manos Priemerné hodnotenie: 9,4

„Personál samotný robí toto ubytovanie špeciálnym, je skvelé aký tu ľudia dokážu byť milí a ochotní. Naozaj ďakujeme, ako sme povedali, ak budeme na Madeire, na toto ubytovanie sa ešte raz určite vrátime.“

• Casa do Til Priemerné hodnotenie: 8,8

„Hotel ma skvelú polohu v blízkosti centra. Personál bol veľmi milý a ústretový. Izba bola čistá a tichá, naplnila očakávania. Kvalita pomer cena - super!“

• Hotel O Colmo Priemerné hodnotenie: 8,1

„Keďže bolo ku večeru chladno a pršalo fungovalo nám kúrenie a bolo to veľmi príjemné.“

• Santana in Nature Bed & Breakfast Priemerné hodnotenie: 7,9

„Dalo sa tak bývať, bola tam vyrivka a bazén a aj spoločenská miestnosť kde sa dá hrať biliard takže som tam mal čo robiť. Bol tam radiátor.“

• Casa Os Manos Priemerné hodnotenie: 9,4

„Prekvapivo vysoká úroveň ubytovania, zatiaľ najlepšie, čo sme na Madeire mali. Moderné vybavenie izby, kúpeľne, výborné postele, dokonalá čistota ako v top hoteloch na kontinente. Veľké spoločenské priestory, kuchyňa, jedáleň s krbom. Ústretovosť domácich je neskutočná, urobia všetko, čo je v ich silách.“

• Hotel Quinta Do Furao Priemerné hodnotenie: 9,4

„Ranajky su vyborne. Personal sa snaži.“

• Sleep and Go in Santana in Nature B&B Priemerné hodnotenie: 7,4

„Blízko cesty, ľahko dostupné, super pomer kvalita/cena. Dobrá pozícia vzhľadom na turistické atraktivity - Pico Ruivo a Levada Calderaido Verde. V blízkosti je aj krásny vodopád a výhľadový bod pri Levadinhe. A okrem toho, prevádzkari reštaurácie robí vynikajúcu ponchu.“

• Casa do Manuel Priemerné hodnotenie: 9,5

„Super hostiteľ. Všetko ako na foto. Čisto, poriadok, vonku všetko pekne upravené. Mojou chybou bolo, že som si neprečítal “ubytovací poriadok”, takže som sa neskoro dozvedel, že je možné si oprať veci v práčke, ktorá je hneď za rohom ubytovania. Za zlého počasia aj osušiť v sušičke. Ticho, kľud. Dovolili mi ubytovať sa o hodinu skôr, pri odchode som len hodil kľúče do poštovej schránky. Hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem. 🙏“

• Hotel O Colmo Priemerné hodnotenie: 8,1

„Dobra poloha, velmi dobry pomer kvality a ceny“

Santana: 20 najlepších hotelov