2. Poľsko - hodnotenia hotelov

8,6

• Ohodnotené: 13. mája 2024

8,0
    Pohotove riešenie
    • Izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s neobmedzeným vstupom do termálnych kúpeľov Terma Bania
    • 1 noc

Mali sme menší problém na izbe,ale bol rýchlo a milo vybavený.Na recepcii,recepčná bola pohotová a všetko vybavila v prospech oboch strán.Dakujeme

Všetko v poriadku

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 2. apríla 2024

nemám čo vytknúť
    • Apartmán Deluxe s neobmedzeným prístupom do aquaparku Terma Bania

Prostredie, ochotný personál, ubytovanie , čistota , veľkonočné tematické raňajky super.

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 27. marca 2024

Skutočne výnimočné
    • Izba Superior s manželskou posteľou a neobmedzeným prístupom do aquaparku Terma Bania

Všetko bolo super 😊

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 25. februára 2024

Skutočne výnimočné

Ranajky boli kralovske. Nasli sme tam vsetko naco sme si spimenuly

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 12. februára 2024

welnws nás prekvapil

Termín pobytu bol február 2024

• Ohodnotené: 9. januára 2024

Veľká spokojnosť 😁

Wellness veľa ľudí . Obmedziť vstup pre mimo hotelových .

Príjemný hotel aj personál večer živá hudba 😁

Termín pobytu bol január 2024

• Ohodnotené: 1. novembra 2023

Uzasne😊
    • Apartmán Deluxe s neobmedzeným prístupom do aquaparku Terma Bania

Nemam co vytknut

Vsetko Prechod z hotela do bazenov Ze za karticku co vam daju na recepcii dostanete uterak Poukazka na masaz Vynikajuce ranajky😊

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 24. októbra 2023

• 1 noc

Behom 2 mesiacov sme tam boli 4x, takže to svedčí o tom že sme tam veľmi spokojní. Dobré ubytovanie, super strava, perfektne bazény s vybavením, dobrá sauna.

• Ohodnotené: 20. októbra 2023

Za posledné 2 mesiace sme tam boli 4 krát, výborná strava, pekné izby, výborne termy.
    • 1 noc

ochota personálu, predlženie check out do 12.00 hod.

• Ohodnotené: 18. októbra 2023

Saunarium

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

• 1 noc

Ústretový personál, vynikajúce raňajky, neobmedzený vstup do bazénovej časti,

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

Skvelá Bania

Chýbal nám väčší bazén so studenou vodou. V termálnej vode sa nedalo plávať, strašne veľa ľudí. A v izbe nebola klíma.

Nádherný hotel, personál vynikajúci, ochotný....prostredie krása. Veľa atrakcií vonku pre deti aj dospelých.

• Ohodnotené: 23. augusta 2023

8,0
    Veľmi dobré
    • Skupina
    • 1 noc

pomer cena výkon, prijala by som v cene ubytovania polpenziu. ako veľké negatívum hodnotím neskorý checkin 16:00

nádherné prostredie, vybavenie, krásne priestory, úžasné raňajky veľký výber

• Ohodnotené: 7. augusta 2023

skvelé
    • Skupina

raňajky výborné...

• Ohodnotené: 23. júla 2023

Skutočne výnimočné

Nie je nič negatívne, pobyt sme si veľmi užili.

Všetko bolo super:-)

• Ohodnotené: 13. júla 2023

Rezort ponuka komplexne služby, príjemne prostredie, všetko do detailu premyslené
    • 5 nocí

Všetko premakané do detailu

• Ohodnotené: 21. júna 2023

• 1 noc

Nemáme čo vytknúť, všetko na skvelej úrovni. Dokonca od poslednej návštevy nás milo prekvapila misa s čerstvým ovocím na izbe. Super!

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 29. mája 2023

• 1 noc

Cely komplex je perferktnt,je tam mnozstvo aktivir pre deti aj dospelych,k tomu este super aquapark.

• Ohodnotené: 21. mája 2023

všetko bolo top

• Ohodnotené: 15. mája 2023

9,0
    Krásny hotel avšak nehostinný pre domácich miláčikov.

Zamrzelo nás že sme pri check in na recepcii dostali na podpísanie papier s dosť nezmyselnými podmienkami pobytu voči domácim zvieratám resp. psíkom. Boli tam podmienky ako: pri znečistení posteľných obliečok od srsti psa alebo blata je potrebné celý posteľný komplet odkúpiť, alebo: pokiaľ recepcia dostane sťažnosti na to, že pes ruší ostatných hostí personál bude kontaktovať majiteľov a pokiaľ sa to nepodarí, personál má právo vstúpiť do izby a zviera odstrániť z hotela. Prišlo nám to ako veľmi nepriateľské a nehostinné podmienky pre domácich miláčikov, s týmito podmienkami k nim pristupovali ako k nejakým agresorom čo bol naozaj nepríjemný pocit, keď chcú takto pristupovať mali by prehodnotiť zákaz domácich zvierat, s ničím podobným sme sa v iných hoteloch ešte nikdy nestretli. Keby sme dopredu vedeli, že hotel takto pristupuje k domácim zvieratkám resp. ku psíkom svoj pobyt by sme prehodnotili.

Hotel bol krásny, veľký komplex kde sa myslelo naozaj na všetko. Veľmi spokojní sme boli aj s neobmedzeným prístupom do termálnych bazénov ktoré sme si naozaj užili. Veľmi oceňujeme široký výber na raňajkách.

• Ohodnotené: 11. apríla 2023

Proste veľmi príjemný pobyt

Pobyt vo vašom hotely bol veľmi naozaj veľmi príjemný, či spomeniem ubytovanie, atrakcie alebo celkové zabezpečenie veľmi sa nám páčilo a boli sme milo prekvapený. Chodievame po celom svete a môžme povedať, že pobyt vo vašom hotely patril medzi top ubytovaní a služieb aké sme zažili. Už sme aj svojím priateľom a známym referovali o kráse vášho hotela príjemných službách a profesionálnej úrovni, ktorou disponuje Váš hotel a personál. radi sa k Vám vrátime aj s priateľmi na pobyt.

• Ohodnotené: 11. apríla 2023

top

všetko

• Ohodnotené: 8. apríla 2023

• 1 noc

super prostredie , deti sa zabavili

Termín pobytu bol apríl 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: