2. Польща: відгуки про готелі

8,1

• Відгук від 9 квітня 2024

Враження прекрасні!
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Єдиний мінус це,якщо люди з тяжкими валізами,то на 3 поверх підніматися без ліфта буде важко.

Велике дякую господарю за предоставлені апартаменти. Все сподобалося дуже. Центр міста,поряд багато кафе,барів, є де поїсти. Близько вокзал,що для нас було важливим.В номері була кавова машина,кава,чай,чайник,посуда уся,що необхідна. Зручний матрас на ліжку,гаряча вода в душі.Ми з чоловіком залишилися задоволені.

• Відгук від 26 жовтня 2023

Задоволені. Рекомендуємо.
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Знаходиться на 4 поверсі, без ліфта. З валізами було важко.

Все комфортно. Є все, що потрібно. Чисто. Хороша локація.

• Відгук від 4 жовтня 2023

Зручні апартаменти для перебування на одну ніч.
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Ми не могли потрапити в помешкання тому що не отримали інформацію де взяти ключ. Нам довелося дзвонити в службу підтримки. Враховуючи проблеми зі знанням мови це зіпсувало наш настрій.

Апартаменти в цілому відповідали нашим очікуванням, але вони виявилися дуже малого розміру. Підходять для короткострокового перебування. Сподобалось росташування, чистота, зручне ліжко, хороший сніданок.

• Відгук від 24 липня 2023

Нормальне місце для ночівлі, видно що персонал дбає про комфорт, але для ідеалу не вистачає деяких покращень.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Плита була брудна, на кухонній раковині якісь потьоки. Також зауваження по простирадлу та наматраснику - вони мають бути більшого розміру, так як їх не вистачає на ширину матрацу (доречі брудного). І знайшли якісь плями на постільній білизні.

Приємне розташування, майже у центрі міста. Номер хоч і не великий, але є де розташуватись трьом особам. Але номер не відповідає фотографіям взагалі, він інший і менший. Набір посуду в апартаментах чудовий, є все необхідне. Приємним бонусом була наявність кави. Ціна також достатньо нормальна.

• Відгук від 6 червня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Відсутність ліфту. Ресторан для сніданку знаходиться за межами апартаментів. Хотілося б, щоб кухарі у ньому носили головні убори, а не були без них.

Сподобалися сніданки. Чистота, наявність посуду, холодильника.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 20 травня 2023

Хороший варіант
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

На 4 пакетика кави, та 2 чая, було лише 2 пакетика цукру. Інші довелося діставати самим. Не вистачає шафи для речей. Інструкції для заїзду надходить дуже пізно. За годину до чек іну. Якщо у вас не буде інтернету у Катовіце, то це може бути для вас проблемою. Хоча може власник і піде Вам на зустріч, і надішле код раніше. Ми не питали. Не погане, але слід мати на увазі: при вході "розумний замок". І хоч ви отримаєте пароль для входу, до часу чек іну (до 15.00), вона вам двері не відчинити. Навіть раніше на 1 хвилину.

Центр міста. Близько до усього. Хороший район. Дуже чисто. Затишна кімната. Сучасна мебель. Хороша сантехніка. Кавоварка із пакетами кави. Чай. Хороший набір посуду. У ванній гель, шампунь. Достатня кількість рушників. Гарний вид з вікна. Безконтактне заселення.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 24 квітня 2023

все сподобалося. відповідно до концепції готелю вхід у пудівлю та на поверх за кодом(електронні замки), з першого разу н
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

особисто мені не вистачало шафи для речей.

чисте та охайне приміщення. зручне ліжко.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 20 квітня 2023

• Двомісний номер

На жаль, у номері знаходили поодинокі волосини і пил у деяких місцях. Проте це не критично.

Надзвичайно зручне розташування готелю, кімната доволі чиста та світла. Найбільший плюс для мене - відсутність рецепції та необхідності контактувати з персоналом.

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 28 березня 2023

Подушки не зручні

Чистота на високому рівні, поруч жд вокзал, все нове та гарне, в номері є все.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 28 лютого 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Чудове місце розташування. В кімнаті затишно, все чудово продумано, є маленький кухонний столик з мийкою та необхідний посуд, кавоварка, чайник. В загальній кімнаті є також мікрохвильовка. Якісний Wi-Fi, також є телевізор. Сподобався квест з пошуком ключів, в стилі колишнього телешоу "Форт Буаяр" , відчув себе шукачем скарбів;) Залишились дуже задоволені.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 5 січня 2023

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Було не до кінця прибрано. Трошки не зручна сама система входу, але якщо раз попробував відкрити, в подальшому проблем не буде.

Помешкання зручно розташовано, в самому центрі, поблизу є магазини продуктові, торгові центри, кафе, ресторани. В помешканні є чай, кава, і в чому зробити.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 14 грудня 2022

Дуже задоволені номерами з сучасними дизайнами. Рекомендую!
    • Двомісний номер

Відсутність кухні на поверсі, при бронювання цього не було вказано, тому були трохи засмучені, але швидко вирішили це питання з господарями, за що дуже вдячні!

Дуже затишно, чисто, все необхідне є в номері, номери дуже сучасні та комфортні.

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 30 листопада 2022

• Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Номер дуже чистий, затишний, є все необхідне. Розташування чудове, близько багато ресторанів і центр

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 23 жовтня 2022

необхідність іти на 4 поверх із багажем. про це треба повідомляти заздалегідь

чистота та розташування

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 8 жовтня 2022

все сподобалось , але вікна треба замінити ) і було би круто як би був ліфт
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

дуже поганої якості вікна , дуже !все чутно з вулиці краще змінити вікна )

Сподобалось розміщення це великий +

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 14 вересня 2022

Сподобалось усе!!!

Без сніданків. Розташування -супер.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 13 вересня 2022

• Двомісний номер

В кого тяжкі валізи, зважайте на те, що немає ліфта

В номері все чудово, все сподобалось.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 27 липня 2022

Ідеально для 1 ночі перед перелітом. 13хв пішки до жд вокзалу з якого автобусом до аеропорту 40хв
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Все було чудово. Подорожуючим слід лише вважати що номер крихітний і не підходить якщо потрібно розкласти речі і перевдягатись, немає шаф для одягу.

Розташування в пішій доступності від вокзалу 13 хвилин пішки, в пішохідній зоні можна класно погуляти ввечері, поруч перекусити шматочком піци якщо ви прибули вночі. Сам номер крихітний лише 15 метрів!!! Зважайте на це якщо ви великих габаритів, втім все організовано та зробено дуже зручно, велике ліжко перед вікном дуже чиста та приємна білизна дві ковдри та чудовий матрас - ми мали чудовий романтичний вечір і класно виспались, дякую за це власникам приміщенням та тим хто все це підтримує в такий чистоті. Крихітна кухонька в номері - там є все щоб випити кави і перекусити а в загальній вітальні є більша кухня для приготування їжі, не кристувався. Італійська каво машина з капсулами для кави - це було прикольно, дякую за це! Будинок старий виходиш з підїзду одразу в піохідну зону де можна класно погуляти і посидіти ввечері і навіть вночі. Пішки від будинку 13 хвилин до вокзалу. Дуже приємні враження від перебування в номері. Для ночівлі на 1 дві ночі це ідеально, для більш довгого проживання було б замало місця. Є кондиціонер.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 12 липня 2022

• Двомісний номер

Не змогли з першого разу зайти до будівлі, важко було розбиратися з кодами і ключами

Гарне місце розташування, є міні кухня з холодильником, кавомашиною та приборами.

Дата проживання: Липень 2022

• Відгук від 13 червня 2022

Сподобалося все.

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 30 травня 2022

Загалом рекомендую для 1-2 ночей
    • Двомісний номер

Інтернет наступного дня дуже погано підключався Для тих, хто реагує на шум дуже погана шумоізоляція, як з вулиці гуде так і з сусідніх номерів

Апартаменти супер, як для того щоб переночувати одну дві ночі. Близько до вокзалу та центру міста. Хоч досить невеликі, але оскільки була тільки з дитиною то все супер. Чисто, є все необхідне для проживання. В номері була кава і дуже смачна , як приємний бонус))

• Відгук від 14 травня 2022

краще прати, і зробіть швидкий і доступний інтернет
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

інтернет дуже поганий!!! майже небуло! грязно!

місце розташування

• Відгук від 10 травня 2022

Все сподобалося.
    • Двомісний номер із власною ванною кімнатою

Номер світлий, чистий, близько до центру.

• Відгук від 25 листопада 2021

Нема / None

Номер справді маленький, але це навіть сподобалося. Сподобалася сама ідея якомога так ефективно використовувати простір. Ліжко зручне. Є свій чайник. У спільній зоні є все для приготування їжі, але ми не користувалися. Чудовий варіант для двох. До таких апартаментів хочеться повернутися До вокзалу 10 хвилин неспішної прогулянки пішохідною зоною Так, Сусіди голосно займаються сексом, ми допомогли ))) The room is really small, but we even liked it. Liked the idea of using space as efficiently as possible. The bed is comfortable. There is a kettle in room. The common area has everything for cooking, but we did not use. Great option for two. Wish to return to such apartments The main station bus/train is a 10-minute walk through the pedestrian zone Yes, Neighbors have sex out loud, we helped)))

Дата проживання: Листопад 2021