2. Poľsko - hodnotenia hotelov

8,7

• Ohodnotené: 20. mája 2024

splnil očakávania
    • Izba s manželskou posteľou

Raňajky ako aj wellnes úžasné nič by sme nemenili určite ešte niekedy prídeme ďakujeme za pobyt

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 3. apríla 2024

Čisté izby, milý personál, wellness na jedničku a gastronomické zážitky
    • Izba s manželskou posteľou

Najviac sa nám páčila izba, ktorá bola obrovská a čistá, po raňajkách stále uprataná. Voda, káva, čaj v cene izby. Personál bol ústretový, plynule sa rozprávali po anglicky. Dorozumeli sme sa aj po slovensky. Wellness bol super, obrovský bazén s príjemnou teplotou na plávanie, jacuzzi s vynikajúcou vodou na oddych a sauny boli takisto fantastické aj so sprchou priamo pri saunách. Vyskúšali sme aj kuchyňu, mali sme aktuálne menu, ktorý mali v ponuke a cestoviny s krevetami. Cestoviny boli fantastické, krémové. Musím vyzdvihnúť menu hotela, alebo odporúčanie šéfkuchára, ktorý hodnotím na 15/10. Fakt, jemný hovädzí jazyk, ktorý rozpadával v ústach v kombinácii cibuľovým lekvárom a chrenovou omáčkou nemalo chybu a krokety z čierneho pudingu som jedol prvý krát. Určite sa tu vrátime. Ďakujeme. :)

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 4. marca 2024

• Izba s manželskou posteľou

tvrdé postele, platené parkovisko mimo cenu za hotel

super lokalita, výborné raňajky, wellnes splnil očakávania, voda v bazéne príjemná, 2 sauny plne dostačujúce pri ktorých boli stale k dispozicii čiste uteraky, osušky a plachty

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 28. februára 2024

• Apartmán

Hotel pôsobí útulne , je veľmi pekný a čistý. Personál je milý, usmiaty a ochotný . Raňajky niet čo vytknúť, vyskúšali sme aj večeru veľmi chutne sme sa najedli. Wellness čistý voda príjemná . Určite sa radi vrátime, vrelo odporúčam .

• Ohodnotené: 12. februára 2024

• Izba s manželskou posteľou

Malá izba pre tri baby, určite by sme prijali kvalitnejšie postele, chýba tam vešiak - niet kam zavesiť napr.vlhký župan.

Prvý dojem z hotela je príjemný. Personál milí, ústretoví. Raňajky naozaj skvelé - výber super:) Poloha ok. Welnes v pohode, bazén úplne super. Celkovo sme si pobyt užili.

• Ohodnotené: 11. februára 2024

9,0
    Tento hotel hodnotím naozaj super a určite ho budem odporúčať aj svojim blízkym.
    • Skupina
    • Izba s manželskou posteľou

Mali sme objednanú izbu s 1 extra veľkou manželskou posteľou (čo podľa mňa nebola extra veľká, bola klasická) a prístelkou, ktorá bola nepohodlná, príliš tvrdá (neodporúčam prístelku, radšej si doplatiť). A možno ešte také mínus bolo, že vo wellnes sa nachádzali tulivaky, čo je za mňa trošku nehygienické z hľadiska vlhkostí a plesní (miesto nich by som uvítala lehátka).

Všetko bolo super. Raňajky boli vynikajúce, naozaj veľký výber. Do hotela sme prišli skoro ráno ale aj napriek tomu, že check in bol až o 15:00 mohli sme sa ubytovať skôr čo bolo super. Wellnes nám splnil očakávania. Detský kútik naozaj plne vybavený. Určite sa znovu vrátime.

• Ohodnotené: 4. februára 2024

Všetko sa nám páčilo

Hotel je veľmi pekný,čistý, izby dostatočne veľké, veľká kúpeľňa,kde nič nechýbalo, plný minibar, župany,papučky, raňajky excelentné aj bez glutenu, laktózy, vhodné pre každého,personál usmiaty,milý, wellnes super, bazén teplý,vírivka,sauna parná aj suchá,všetko naozaj podotýkam čisté, vo welness sme boli skoro sami, hotel má svoje vlastné parkovisko, vyskúšali sme aj večeru v hotelovej reštaurácii, veľmi sme sa chutne najedli, boli sme opakovane v Zakopanom ale tento hotel je za nás úplná topka ,čo sa týka pomeru veľkej kvality aj ceny, určite sa ešte vrátime a ešte pripomeniem do centra mesta peši za 5 minút

• Ohodnotené: 28. januára 2024

• Izba s manželskou posteľou

Vo fínskej saune sme boli nútení byť v plavkach, pretože každý deň bolo nedostatok plachiet v SPA do sáun, napriek tomu, že tam nebolo veľké množstvo ľudí. Museli sme používať uteráky, čo je problém ak ste vyšší/širší a uterak vás nezakryje. Káva na bare nebola dobrá.

Dobré raňajky, príjemný personál, čistota v izbe aj v SPA.

• Ohodnotené: 14. januára 2024

Vsetko

• Ohodnotené: 8. januára 2024

Nič

Všetko bolo ok

• Ohodnotené: 18. decembra 2023

• Dvojlôžková izba Deluxe

Vo welness v relaxačnej miestnosti chýbali lehátka, boli tam sedacie vaky, nevhodné do vlhkého prostredia, niektoré oplesnene. Trosku nás prekvapil doplatok za parkovanie pred hotelom.

Veľká a čistá izba, milý personál, skvelé raňajky. Lokalita na tichom mieste, no blízko do centra. Veľký a čistý bazén.

Termín pobytu bol december 2023

• Ohodnotené: 3. decembra 2023

• Izba s manželskou posteľou

Nepáčila sa mi platba za parkovanie pri hoteli (40 zl / deň). Pri objednávke ubytovania cez Booking som túto informáciu nevidel, oboznámený som bol po príchode na recepciu.

Lokalita výborná, na pešo blízko do centra ulice Krupowki, takisto na lanovku smer Kasprow vrch či na inú turistiku. Raňajky super, izba a kúpeľňa čistá. Bazén, ak keď nie je veľký, dá sa v ňom v pohode zaplávať si, teplota vody vyhovujúca na plávanie. Vírivka max. pre 4 osoby. Čisté prostredie.

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 11. novembra 2023

• Dvojlôžková izba Deluxe

Super pobyt.Pohodovy personál.Radi prídeme aj na budúce.

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 16. septembra 2023

Objektívne
    • 1 noc

Nevýrazné značenie izieb a iných miestností, nenašli sme všetko bez pytania, odpocivaren v saune ma gulickove vaky namiesto lehátok, co považujem za nehygienicke.

Veľmi pekný hotel, pekný dizajn interiérov i terasy, pohodlné postele, ticho. Raňajky super.

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 15. septembra 2023

Hotel čistý raňajky perfektne

Chýba odsávanie vo wellness

Čistý nový hotel, voňavé wellness

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 14. augusta 2023

• 1 noc

Pekný wellness s bazénom a dvomi saunami, výdatné a pestré raňajky, blízko do centra. mali sme si kam odložiť bicykle.

• Ohodnotené: 5. augusta 2023

• Skupina
    • 1 noc

Strava veľmi veľmi chutna, personál milí, uslužní, vyhoveli všetkému, izba pekna ale hlavne čistá, Prijemný aj wellnes.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 31. júla 2023

• Dvojlôžková izba Deluxe

Pekná priestranná izba, bazen sme s deťmi využili naplno akurat sa tam trošku šmýkalo. Raňajky boli výborne, bolo z coho vyberať :)

• Ohodnotené: 19. júla 2023

• Izba s manželskou posteľou

Parkovanie nie je zahrnuté v cene a platí sa zvlášť.

Ubytovanie, čistota a služby na veľmi vysokej úrovni. Veľmi dobré raňajky i reštaurácia. Ochotný a milý personál. Pekný bazén, wellness i fitnes.... SUPER!

• Ohodnotené: 4. júla 2023

• Skupina priateľov
    • Izba s manželskou posteľou

Raňajky, slabé švédske stoly... ale hladný nebudete.,

Poloha

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 7. mája 2023

• Izba s manželskou posteľou

Momentálne má nič nenapadá, takže, nemám čo napísať.

Príjemné prostredie, školeny personál, veľmi príjemná atmosféra hotela.Rada sa tam vrátim.

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 12. apríla 2023

• Rodinná izba Standard

strava bola výborná

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 10. apríla 2023

Hotel Crocus
    • Rodinná izba Standard

Len 2 sauny, fínska a parná. Zišli by sa ešte aspoň 2 sauny navyše a útulnejšia oddychová miestnosť. Oddychová časť mala namiesto lehátok tuli vaky, pre mňa nepohodlné. Chýbal aj ochladzovací bazén. Bazén na plávanie malý, len 1 vírivka pre celý hotel.

Bol to veľkonočný pobyt, tématické chutné rozmanité raňajky. A aj výber z menu lístka bol super, aj chuťovo aj cenovo. Naša izba s prístelkou bola priestranná. Postele pohodlné.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 13. marca 2023

• Izba s manželskou posteľou

slaba zvukova izolacia, buchot a krik deti a stekanie psa. na welnese sa setri ked je tam malo ludi finska sauna sotva 65stupnov a parna bez pary.

vynikajuce ranajky, cisto, dobry welness

Termín pobytu bol marec 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: