2. Lengyelország hotelértékelések
  3. Kis-Lengyelország nyaralóértékelések
  4. Oświęcim nyaralóértékelések
Lengyelország Oświęcim Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Blue Apartment Oświęcim Értékelési pontszám: 8,4

„Nagyon szépen felújított, jól felszerelt lakás.”

• Astra Apartments Értékelési pontszám: 9,7

„2 éjszakát töltöttünk a szálláson, a tulajdonos imádni való hölgy, mindenben a segítségünkre volt! A szobák rendkívül színvonalassak és kényelmessek. A szállás közelében több üzlet és étterem is van mely kellemes sétával megközelíthető. A város fő látványossága is kb. 15 perc sétára található. Csak ajánlani tudom!”

• Lu Residence - Unique Apartments Értékelési pontszám: 9,5

„A lakás nagyon jó csendes környezetben található. Ingyenes parkolás az apartman mellett. A lakás modern, tiszta és jól felszerelt. A tulajdonos nagyon korrekt.”

• Apartment Oświęcim klimatyzowany Értékelési pontszám: 9,1

„Nagyon gyors kommunikáció, a kérdésre szinte pár percre jön a válasz. Rendezett tiszta apartmanok, kulcsszéfes be és kijelentkezés.”

• Apartament Romantic Értékelési pontszám: 8,6

„A lokáció. A tisztaság. A felszereltség. A vendéglátó rugalmassága. A díjba foglalt, ingyenes parkolásil legetőség. A kulcsátvétel 0-24. Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk. Csak ajánlani tudom. Ajánlom is!”

• Astra Apartments Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon közel van mindenhez.Csendes nyugott környezet.A szállás adó ( Krisztina) nagyon kedves közvetlen .”

• Apartamenty Legionów 30 Értékelési pontszám: 9,4

„minden rendben volt .sajnos a kulcs nàllam maradt ezuttal is bocsànatot szeretnék kérni a hàzigazdàtol.Remélem nem okozot galibàt.Sajnàlom”

• Villa Sol Értékelési pontszám: 9,5

„A szállásadó nagyon kedves, segítőkész. Az apartman berendezése modern, stílusos. A konyha mindennel felszerelt. A szállás csendes utcában található és közel az Auschwitz táborhoz. Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.”

Oświęcim 30 legjobb nyaralója

11 460 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán